2021. szeptember 30.
Soha nem volt még a Fradinak ilyen aranyérme, mint ez
Vívónk, Horváth Ádám történelmi aranyérmet nyert a szakosztálynak a kadet párbajtőrözők között.

A Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban rendezték meg a kadet és junior párbajtőrözők Magyar Kupájának 1. fordulóját.

Kadet korosztályban a férfiaknál Horváth Ádám (a képen) fantasztikus vívással aranyérmes lett és megszerezte a fegyvernem első aranyérmét a szakosztálynak. A junioroknál a hatodik és hetedik helyen záró Hováth Márk és Farkas Péter, illetve a szintén hetedik Szarvas Rita vívta be magát a legjobb nyolc közé.

A párbajtőrözők július 1-étől erősítik a FTC szakosztályát, így a tőrrel együtt már két fegyvernemben szurkolhatunk a fradistáknak.

Kade és Junior Párbajtőr Magyar Kupa, 1. forduló, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok
Fiú
Kadet: 1. Horváth Ádám, 49. Örsi Benedek, 55. Légrádi Bálint, 101. Végh Péter, 103. Ketler-Várkonyi Róbert
Junior: 6. Horváth Márk, 7. Farkas Péter, 14. Horváth Ádám, 26. Örsi Benedek, 41. Légrádi Bálint, 70. Mérő Leon, 80. Naderi Ármin, 85. Debreczeni Ákos, 119. Ketler-Várkonyi Róbert, 122. Végh Péter
Lány
Kadet: 12. Palágyi Luca, 86. Bubán Anna, 87. Weitzinger Sára
Junior: 7. Szarvas Rita, 10. Debreczeni Noémi, 46. Kőhegyi Anni, 94. Weitzinger Sára, 97. Fiar Mitra, 107. Bubán Anna

Bronzérem Pécsről

A Fradi versenyzője serdülő leány párbajtőr kategóriában állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Bravúros hatodik hely a kairói Világkupán

Férfi tőrválogatottunk két ferencvárosi vívóval a soraiban remekelt Egyiptomban.

Magyar Kupa-bronzérem az FTC tehetségétől

Két vívónk is bejutott a nyolcas döntőbe a korosztályos versenyen.

Két helyszín, két értékes ezüstérem

Hazai és nemzetközi versenyeken is remekül szerepeltek az elmúlt hétvégén az FTC vívói.

Bajnokunkkal a soraiban aranyérmes Magyarország

Az FTC párbajtőrözője, Horváth Lotti is tagja a kadet női válogatottnak, amely Újvidéken győzött.

Párbajtőrvívónk ezüstérmet nyert Pozsonyban

Horváth Lotti a válogatott tagjaként lett második a Kadet Európai Körversenyen.

Két Fradi-arany a vívók diákolimpiáján

Az FTC versenyzői összesen nyolc érmet nyertek a BOK Csarnokban megrendezett viadalon.

Párbajtőrben is van már női magyar bajnokunk!

Horváth Lotti a kadetok között győzött, míg veterán tőrözőnk, Fellegi Ildikó Münchenben nyert aranyat.