2021. február 6.
Szemes Gergő újabb értékes érmet szerzett
Tehetséges vívónk a felnőtt Magyar Kupa legutóbbi fordulójában zárt harmadikként férfi tőr egyéniben.

A felnőttek mezőnyében rendeztek Magyar Kupa-fordulót február első hétvégéjén az UTE Király utcai vívótermében.

A Ferencváros vívó szakosztályának legjobb eredményét több korábbi versenyhez hasonlóan ezúttal is Szemes Gergő szállította. Tehetséges fiatal versenyzőnk csak az elődöntőben kapott ki, így bronzéremmel zárta a felnőtt Magyar Kupa 5. fordulóját. Az FTC többi vívója közül Horváth Soma a 8., Madura Máté a 17., Beke Vince a 28., Horváth Keán a 30., Tóth Barnabás a 40., Gál Botond a 43., míg Bebesi Kolos Norbert az 59. helyen végzett.

A nőknél Jeszenszky Szilvia és Fekete Hanga Barbara érték el a legjobb ferencvárosi eredményeket, ők a 12. és a 13. helyen végeztek, míg Tölgyesi Zsófia Réka a 22., Zsoldosi Karolina a 29., Zsoldosi Emília a 31., Yue Ruhan a 40., Kovács Aletta a 43., Balogh Virág Luca pedig az 51. helyet szerezte meg.

Esztergomi vitézek: két fradista vívó is aranyat nyert

A Ferencváros vívószakosztályának fiatal tőrözői remekül szerepeltek az esztergomi nemzetközi versenyen.

Taroltak a juniorok a korosztályos vívó OB-n

Junior női és férfi csapatunk is bajnok lett a hétvégén megrendezett korosztályos csapat országos bajnokságon.

Szépen csillogó bronzérem az újonc OB-ról

Leány tőr csapatunk felállhatott a dobogó harmadik fokára a tőrvívók újonc országos bajnokságán.

Beke Vince bronzérmet szerzett

Vívónk a tőrözők nemzetközi Európa-bajnoki válogató versenyén állhatott fel a dobogóra.

Az Eb-ezüstérmes már nagy falat volt vívónknak Dohában

Szemes Gergő nagy csatában kikapott a rutinos lengyeltől a dohai Grand Prix-versenyen.

Parádézik a Fradi vívója Katarban - vasárnap folytatja

Szemes Gergő feljutott a főtáblára a férfi tőrözők Dohában zajló Grand Prix-versenyén.

Szemes Gergő magyar bajnok lett!

Az FTC vívótehetsége megnyerte a junior országos bajnokságot, amelyen két női tőrözőnk is érmes lett.

Egy ezüst- és két bronzérem lett vívóink termése

A hétvégén legfiatalabb tőrözőink Szombathelyen, két korosztályban nyertek három érmet.