2020. november 30.
Szemes Gergővel az élen két FTC-bronz az MK-ban
Férfi vívóink remekeltek a felnőtt tőr Magyar Kupa 3. fordulójában.

A hétvégén a Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban rendezték meg a felnőtt tőrözők Magyar Kupa-sorozatának 3. fordulóját.

A férfiak egyéni versenyében kiválóan vívott fiatal tehetségünk, Szemes Gergő (a kis képen jobbra), aki végül bronzérmet nyert. Csapatban is a harmadik helyen zárt a Fradi. A Szemes Gergő, Horváth Soma, Madura Máté, Skorka Csongor összeállítású csapatunk a bronzmérkőzésen a Törekvés II. együttesét győzte le 45:35-re.

A hölgyeknél a legjobb eredményt az egyéniben Tölgyesi Zsófia érte el, aki a kilencedik lett, míg csapatunk az ötödik helyen zárt.

VÍVÁS
Női és Férfi Magyar Kupa, 3. forduló, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, Budapest
NŐI
Egyéni: 9. Tölgyesi Zsófia, 11. Jeszenszky Szilvia, 15. Kovács Aletta, 26. Yue Ruhan
Csapat: 5. FTC
FÉRFI
Egyéni: 3. Szemes Gergő, 20. Horváth Soma, 29. Madura Máté, 31. Skorka Csongor, 38. Tóth Zsombor, 42. Tóth Barnabás
Csapat: 3. FTC (Szemes Gergő, Horváth Soma, Madura Máté, Skorka Csongor)

Arany- és bronzérem a tőrvívó MK 5. fordulójában

Szemes Gergő az első, Horváth Soma a harmadik helyen zárt a junior férfi tőrvívók Magyar Kupa versenyén.

Vívni tanította a Fradi TV riporterét az FTC tehetsége

Zsoldosi Karolina nem csak sportolóként és műsorvezetőként, de vívóoktatóként is helytállt – VIDEÓ!

Két bronzérem 2020 utolsó versenyéről

Az FTC két női tőrözője bronzérmet szerzett a Fradi vívótermében megrendezett felnőtt versenyen.

Balázs Krisztián és Szemes Gergő: klasszis születik?

Ez történt egyéni szakosztályainkkal idén októberben, novemberben és decemberben – VIDEÓK!

Két negyedik és egy hatodik hely a vívó-csapatversenyen

A női, és a férfi FTC 1-es csapat a negyedik, az FTC 2 a hatodik helyen zárt a vasárnapi csapatversenyen.

Szemes Gergő ezüstérmet nyert a felnőtt ob-n

A hölgyek között Jeszenszky Szilvia 7., Zsoldosi Karolina pedig 9. lett a Vívó Országos Bajnokságon.

Arany-, ezüst- és két bronzérem a Magyar Kupában

Az FTC fiatal vívói négy éremmel zárták a Fülöp Mihály Magyar Kupa első, hódmezővásárhelyi versenyét.

Már harmadik aranyát nyerte a fradista a Magyar Kupában

Fiatal vívónk, Szemes Gergő újabb sikert aratott a junior tőrözők versenysorozatában.