2021. január 30.
10 góllal nyertek férfi pólósaink
Fekete Gergő öt gólt szerzett, simán győztünk a KSI otthonában.

Férfi vízilabdacsapatunk a KSI otthonában folytatta a bajnokságot.

Jól indult az összecsapás a mieink számára: az első percekben Fekete és Sedlmayer is betalált (2-0). Bár a hazaiak szépítettek, még a második negyed előtt újabb két találatot szereztünk - a remeklő Fekete révén -, így 4-1-el folytathattuk az összecsapást.

A második negyed még simább lett. A legeredményesebb ebben a játékrészben is Fekete volt (2 találattal), de összesen hatot jegyeztünk, és csak egyet kaptunk, így a második félidőre nagyon magabiztos, 10-2-es előnyel mehettünk ki.

Bár a negyedeket ekkor szorosabban nyertük, de a harmadikat 4-3-mal, a negyediket 3-2-vel így is hoztuk. Így végül 10 gólos különbséggel, 17-7-re győztünk.

A csapatban ezúttal is több ifjúsági játékos kapott lehetőséget és remekül helytálltak, kivették a részüket a sikerből.

Nyéki Balázs (FTC-Telekom Waterpolo, másodedző): - A KSI kissé megilletődötten kezdett, de úgy érzem, hogy ez inkább a fegyelmezett és határozottan játékunknak volt köszönhető. Már ekkor kialakult az a különbség, amit a végéig megtartottunk. Örülök, hogy magabiztosan győztünk, pedig előzetesen szorosabb eredményt vártunk.

Fekete Gergő (FTC-Telekom Waterpolo): - Remek mérkőzés volt. Az elején kialakult különbség ellenére a KSI játékosai végig harcosan játszottak.

OB I

KSI - FTC-Telekom 7-17 (1-4, 1-6, 3-4, 2-3)

G.: Fekete (5), Pohl (4), Vigvári (2), Sedlmayer, Zalánki, Mezei, Gál, Böröczky, Nyíri 1-1

Elvették szezonbeli veretlenségünket

Hiába küzdött az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata, kikapott az Olympiakosz otthonában a BL-ben.

Harc az athéni katlanban

Akár már kedd este bejuthat a BL Final Fourba az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata az Olympiakosz ellen.

A döntőért küzd mindkét csapatunk

Az FTC női együttesének a Dunaújvárost, a férfi pólósoknak az OSC-t kell legyőzniük a fináléért.

20/20 – veretlenül fordulunk rá a rájátszásra

Az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata 16-7-re nyert a Kaposvár ellen a középszakasz utolsó fordulójában.