2022. november 4.
7-0-s harmadik negyeddel biztos győzelem Kaposváron
Lassan indult a pólósok bajnoki mérkőzése, de végül tízgólos különbséggel nyert az FTC-Telekom.

Darabosan kezdte a mérkőzést férfi vízilabdacsapatunk a Kaposvár ellen idegenben, ahova a bajnokság negyedik fordulójában veretlenül érkezett. A lelkesen játszó házigazdák védelmét a negyedik percben sikerült először feltörnie Sztilianosz Agriropulosz-Kanakakisznak egy lefordulás végén.

Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, de a befejezésekbe sokszor hiba csúszott, míg a védelem sem mindig mozgott harmonikusan. Ennek következtében, bár az első negyed végére sikerült ellépni 4-1-re, a második játékérészt a Kaposvár ügyesen mozogva megnyerte 3-1-re.

A félidei egygólos előnyt a térfélcsere után az első három támadásból sikerült növelni további hárommal, Jansik Szilárd, Fekete Gergő és Molnár Erik is mattolni tudta a Kaposvár hálóőrét. Ebben a játékrészben lehengerlően játszott a Fradi, Argiropulosz további két akciógólt tett a közösbe, de bejelentkezett Vadovics Viktor, végül Vigvári Vendel is büntetőből.

Az utolsó negyedben csak a különbség volt kérdéses, Fekete Gergő duplájával a mérkőzés zárásaként meglett a tízgólos különbség. Férfi vízilabdacsapatunk a bajnokságban továbbra is hibátlan, a következő kihívás az UVSE elleni Magyar Kupa nyolcaddöntő első mérkőzése lesz, jövő szerdán 20.30-tól a Népligetben.

OB I, férfiak, 4. forduló
Kaposvár-FTC-Telekom 6-16 (1-4, 3-1, 0-7, 2-4)
Az FTC gólszerzői: Argiropulosz, Fekete 4-4, Varga D. 2, Molnár, Varga V., Vigvári, Jansik, Vadovics, Nagy Á., 1-1

Megszenvedtünk ezért a sikerért

Ismét nagy csatára kényszerítette a Szolnok Nyéki Balázs csapatát, amely végül 12-9-re nyert.

A Szolnok ellen zárjuk a meccsdömpinget

A bajnoki elődöntő szempontjából is fontos lehet, hogy férfi pólósaink nyerjenek szombaton a Komjádiban.

Óriási BL-rangadót nyertünk meg Barcelonában!

Hatalmas csata után 10-8-ra győzött az FTC-Telekom a Barceloneta otthonában a BL második csoportkörében.

Nyerni megyünk Barcelonába!

A BL-csoportban két győzelemmel álló férfi pólósaink újabb lépést tennének a Final4 felé.