2023. február 13.
A Szentest fogadjuk a Népligetben
Az FTC-Telekom férfi pólócsapata az utolsó előtti csapattal küzd meg a bajnokságban.

Két nap telt el mérkőzés nélkül, és az OB I címvédője ismét vízbe ugrik, ezúttal egy könnyebbnek ígérkező ellenfél ellen. Legutóbbi meccsünkön a BVSC-vel játszottunk, amin sokkal jobban megizzadtunk, mint terveztük, ezúttal az utolsó előtti Szentes látogat hozzánk.

Keddi ellenfelünkkel a szezonban másodjára találkozunk, ősszel 12-7-re nyertünk ellenük. A Szentes összesen négy pontot gyűjtött tizennégy mérkőzés alatt, egyiket a legutóbbi találkozójukon szerezték, amikor a Péccsel játszottak 9-9-es döntetlent. Mi továbbra is hibátlanul menetelünk a bajnokságban, így ennek a megtartása a cél kedden.

Azt gondolom, hogy magunkra kell koncentrálni, és betartani azokat a taktikai elemeket, amiket Zsolt kér, fejben ott lenni, és ha összeszedetten játszunk, akkor nem lehet probléma – nyilatkozta Vadovics Viktor, a csapat játékosa a FradiMédiának.

A héten pénteken játszunk újra, amikor ismét egy rangadó vár ránk, ugyanis az OSC-vel ütközünk meg, ezúttal újra a Bajnokok Ligájában.

OB I, férfiak, 15. forduló

02.14., kedd, 20.30 FTC-Telekom Waterpolo – Szentes

Helyszín: Népliget

A forduló további mérkőzései

02.14.

17.30 Szeged-OSC

02.15.

18.15 Eger-BVSC

18.30 Szolnok-KSI

19.00 Pécs-Honvéd

19.30 Miskolc-Vasas

Cikkajánló

Nyéki Balázs: „Ez a sport része, fel kell állni belőle”

Vezetőedzőnk higgadtan értékelte a Brescia ellen elveszített BL-találkozót - VIDEÓ!

Közel négy év után kikaptunk a Komjádiban

Megszakadt az FTC nagy sorozata, miután ötméterespárbajban alulmaradt a Bresciával szemben a BL-ben.

Tökéletes évet zárhatunk a Brescia ellen

A csoportelsőséget is megszerezhetik a Bajnokok Ligájában férfi pólósaink az év utolsó mérkőzésén.

Megnyertük a veretlenek csatáját

Jól hangoltunk a Brescia elleni évzáróra, és a BVSC 16-7-es legyőzésével megőriztük a tabella első helyét.

2025 utolsó bajnokijára készülünk

A december 2-i évzáró FTC-Brescia BL-rangadó előtt még a BVSC-t fogadják férfi pólósaink.

Nagyszerű győzelemmel őriztük meg hibátlan mérlegünket

A kupadöntőhöz képest jóval simábban, 16-9-re nyertek férfi pólósaink a Honvéd ellen a bajnokságban.

Bombaerős második félidővel győztük le az Egert

7-7 után egy 10-1-es rohammal bedarálták riválisukat női pólósaink a bajnokságban, és őrzik első helyüket.

Dupla bajnoki rangadó a Komjádiban

November 22-én egymás után játszanak pólósaink: a nők az Egert, a férfiak a Honvédot fogadják.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin