2020. január 16.
Pólócsapatunk és Varga Zsolt az év legjobbja!
Bajnokok Ligája-győztes férfi vízilabdacsapatunk és Varga Zsolt két díjat is bezsebelt az Év Sportolója Gálán!

Csütörtök este a Nemzeti Színházban rendezték meg a 62. M4 Sport – Az Év Sportolója Gálát, amelyen a Ferencvárosi Torna Club hét kategóriában nyolc jelöléssel büszkélkedhetett.

Az év csapata a hagyományos csapatsportágakban kategória nagy esélyese volt a tavaly négy kupát, köztük a klubtörténelem első Bajnokok Ligája-trófeáját megnyerő FTC-Telekom Waterpolo férfi vízilabdacsapata, amely végül a szintén BL-győztes, az elmúlt két év címvédőjét, a Győri Audi ETO KC-t és a két korábbi fradista hokissal, Kiss Andreával és Pintér Hannával felálló női jégkorong-válogatott megelőzve nyert.

Csapatunk vezetőedzője, Varga Zsolt pedig az év edzője kategóriájában ért fel a csúcsra, így az FTC-Telekom Waterpolo tarolt a 62. M4 Sport - Az Év Sportolója Gálán.

„Játszottunk magunkért, egymásért, a szurkolókért”

A hetedik hely megszerzése után Varga Dénes és Nagy Ádám értékelt - VIDEÓ!

Montenegró legyőzésével a 7. helyen zártuk a vb-t

A magyar férfi vízilabda-válogatott 8-6-ra győzte le Montenegrót a hetedik helyért vívott harcban.

„Ilyenkor én is magamba nézek, mert ez nem tetszik”

Az USA elleni vb-meccs után Varga Dénes értékelt a FradiMédia kamerája előtt.

Ötméteresdráma, a 7. helyért játszhatunk a vb-n

Hullámzó meccsen az élesebb Egyesült Államok játszhat az 5. helyért.

„Ismertem őket, Soma meg engem, ki is védte a lövésem”

Fradisták egymás ellen, azaz magyar-olasz pólórangadó, amelyből az olasz Damonte jött ki győztesen - VIDEÓ

Vereség a Vb-negyeddöntőben

Helyenként kapkodó, türelmetlen játékkal sajnos csak az 5. helyért folytathatja férfiválogatottunk.

Veretlenül csoportelső a magyar válogatott

Bizonytalan kezdés után látványos játékkal győzelem Georgia ellen. A csoportelsőségért jár a plusz pihenőnap.