2020. január 16.
Pólócsapatunk és Varga Zsolt az év legjobbja!
Bajnokok Ligája-győztes férfi vízilabdacsapatunk és Varga Zsolt két díjat is bezsebelt az Év Sportolója Gálán!

Csütörtök este a Nemzeti Színházban rendezték meg a 62. M4 Sport – Az Év Sportolója Gálát, amelyen a Ferencvárosi Torna Club hét kategóriában nyolc jelöléssel büszkélkedhetett.

Az év csapata a hagyományos csapatsportágakban kategória nagy esélyese volt a tavaly négy kupát, köztük a klubtörténelem első Bajnokok Ligája-trófeáját megnyerő FTC-Telekom Waterpolo férfi vízilabdacsapata, amely végül a szintén BL-győztes, az elmúlt két év címvédőjét, a Győri Audi ETO KC-t és a két korábbi fradista hokissal, Kiss Andreával és Pintér Hannával felálló női jégkorong-válogatott megelőzve nyert.

Csapatunk vezetőedzője, Varga Zsolt pedig az év edzője kategóriájában ért fel a csúcsra, így az FTC-Telekom Waterpolo tarolt a 62. M4 Sport - Az Év Sportolója Gálán.

Kisfilm a Fradiról, amely a világ legjobb csapata lett!

A verhetetlen ferencvárosi vízilabdázók előző évének feledhetetlen menetelése – VIDEÓ!

A jövő évre halasztották az olimpiát

A NOB bejelentette: a tokiói olimpiát a jövő évre halasztják, legkésőbb 2021 nyarán kell megrendezni.

Verhetetlen vízilabdázóink története a Fradi TV-ben

Keddi adásunkban férfi pólócsapatunk elképesztő évét idézzük fel.

RENDKÍVÜLI DÖNTÉS!

A Magyar Vízilabda Szövetség a versenysorozatok felfüggesztéséről döntött a koronavírus miatt!

Első a biztonság, bajnoki zárt kapuk mögött

Az FTC-nek az emberek élete és egészsége az első! Zárt kapu a következő hazai vízilabda mérkőzéseken.

Tízgólos győzelemmel kezdtük a középszakaszt

Újra nyert és már 15 meccse tart az FTC-Telekom Waterpolo győzelmi sorozata a bajnoki szezonban.

Az élről kezdhetjük a középszakaszt

Összegeztük a bajnokság alapszakaszának legfontosabb statisztikáit az FTC-Telekom Waterpolo szemszögéből.