2021. április 13.
Az UVSE érkezik a Népligetbe
Az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata az UVSE ellen játszik szerdán az Ob I 27. fordulójában.

Hat mérkőzés óta veretlen az FTC-Telekom az Ob I-ben, Varga Zsolt együttese legutóbb a Tatabánya ellen 3-10-es eredménnyel szerezte meg a három pontot. Számos alkalommal mértük össze erőinket az UVSE együttesével, a derbi következik az Ob I 27. fordulójából, a Népligetből és ezen a mérkőzésen debütál a Virtuális Szurkolói Zóna.

Úgy döntöttünk, hogy ha virtuálisan is, de szeretnénk, ha a drukkerek jelen lennének az uszodában. Az NBA-ben már alkalmazták ezt a megoldást, de Magyarországon az FTC Vízilabda Szakosztálya lenne az első, amely lehetővé teszi a szurkolóinak, hogy az online térben bekapcsolódhassanak a meccsbe. CSATLAKOZZ TE IS ÉS SZURKOLJ ONLINE! További információk ITT.

Az elmúlt hét évben nem szenvedtünk vereséget az UVSE csapatától és a legszorosabb, egy gólos, idegenbeli 11-12-es győzelmünkig egészen 2014-ig kell visszalapoznunk a naptárban. Az aktuális kiírásban 3-15-re nyertünk a Margitszigeten. A Magyar Kupában pedig 8-14-re tudtunk felülmúlni riválisunkat.

A találkozónak külön pikantériát ad, hogy a Vigvári testvérek egymás ellen játszanak. Vigvári Vendel az idei szezontól játszik az FTC-Telekomban, míg öccse, Vince a riválisunknál szerepel. A testvérek remek formában vannak az idei szezonban. Vendel bemutatkozott a felnőtt válogatottban és 60%-os hatékonysággal lőve 61 találatig jutott 22 mérkőzésen. Vince pedig második a góllövőlistán 69-szer köszönt be és a legtöbb ötméterest értékesítette a szezonban.

Az FTC-Telekom-UVSE mérkőzést élőben közvetítjük a Fradi Média YouTube csatornáján 19:45-től és indul a Virtuális Szurkolói Zóna!

E.ON FÉRFI VÍZILABDA OB I
27. forduló
2021.04.14., szerda 20:00
Budapest, FTC-MVM Sportközpont, Népligeti uszoda

FTC-Telekom Waterpolo-UVSE

Zárt Kapu
Élő közvetítés a Fradi Média YouTube csatornáján

Cikkajánló

Görög sztárigazolással erősödik az FTC

Szezonértékelő sajtótájékoztatóval zártuk a szezont pólósainknál, illetve bemutattunk három új játékost.

„Ez egy bronz, de úgy éltük meg, mint egy BL-győzelmet”

Kapitány, edző és klubvezető is büszkén értékelt férfi pólósaink BL-bronzérme után Máltán – VIDEÓ!

Bronzéremmel zártuk a BL-szezont

Az FTC-Telekom 16-13-ra legyőzte az Olympiakoszt, és a harmadik helyen végzett a Bajnokok Ligájában.

„Úgy küzdünk a bronzért, mintha BL-döntőt játszanánk”

Nyéki Balázs szerint képes arra az FTC-Telekom csapata, hogy talpra álljon az elvesztett elődöntőből - VIDEÓ!

Címet már nem tudunk védeni, de megküzdünk a bronzért

Férfi pólósaink a Barceloneta elleni vereség után az Olympiakosszal csapnak össze a BL-bronzéremért Máltán.

„A címvédésről álmodtunk, de a bronzot kell megnyerni.”

Nagyon csalódottan nyilatkozott Fekete Gergő és Nyéki Balázs az elvesztett BL-elődöntő után – VIDEÓ!

Nem lesz címvédés, alul maradtunk az elődöntőben

Végletekig szoros mérkőzés után ötméteresekkel kikaptak férfi pólósaink a Bajnokok Ligája Final Fourban.

A női csapatunk után a férfiak is BL-döntőbe jutnának

A címvédő FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata a Barceloneta ellen küzd meg a csütörtöki elődöntőben Máltán.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin