2020. szeptember 2.
Belépési rend a hazai mérkőzéseinkre
Az előírásokat betartva kilátogathatnak a szurkolók az FTC-Telekom Waterpolo hazai rendezésű mérkőzéseire.

Már a szerda esti FTC-Szeged férfi OBI-es mérkőzésre is szigorú biztonsági és higiéniás intézkedések vonatkoznak! Nagyon kérjük szurkolóinkat, hogy aki betegnek érzi magát, lázas, influenzaszerű tüneteket produkál, esetleg ízlelését, vagy szaglását veszítette, NE jöjjön el a mérkőzésre, ezzel elkerülve szurkolótársai egészségének, és az esemény biztonságos lebonyolításának veszélyeztetését.

Kérjük az FTC-MVM Sportközpontba kilátogató szurkolókat, hogy kísérőjükön kívül mással NE érintkezzenek. A Népligeti uszoda területén több helyen is kézfertőtlenítő pontokat helyezünk el. A medencetérbe való belépés előtt kötelező a használata! Maszk használata a mérkőzés alatt ajánlott.

A játékosokkal történő jól megszokott pacsizás ezúttal elmarad a mérkőzés után.

Akik a fent említett intézkedéseket nem tartják be, azok ellen a helyszínen jelenlévő biztonsági szolgálat felléphet, és felszólíthatja az Uszoda elhagyására!

FÉRFI VÍZILABDA OB I

Alapszakasz 2. forduló, 2020.09.02., szerda 20:00

Budapest, FTC-MVM Sportközpont, Népligeti uszoda

FTC-TELEKOM WATERPOLO – SZEGED

Jegy: 1000 Ft

Az új szezonra érvényes bérletek már megvásárolhatók! Részletek ITT

Tv-közvetítés: Nincs

Cikkajánló

Nyéki Balázs: „Ez a sport része, fel kell állni belőle”

Vezetőedzőnk higgadtan értékelte a Brescia ellen elveszített BL-találkozót - VIDEÓ!

Közel négy év után kikaptunk a Komjádiban

Megszakadt az FTC nagy sorozata, miután ötméterespárbajban alulmaradt a Bresciával szemben a BL-ben.

Tökéletes évet zárhatunk a Brescia ellen

A csoportelsőséget is megszerezhetik a Bajnokok Ligájában férfi pólósaink az év utolsó mérkőzésén.

Megnyertük a veretlenek csatáját

Jól hangoltunk a Brescia elleni évzáróra, és a BVSC 16-7-es legyőzésével megőriztük a tabella első helyét.

2025 utolsó bajnokijára készülünk

A december 2-i évzáró FTC-Brescia BL-rangadó előtt még a BVSC-t fogadják férfi pólósaink.

Nagyszerű győzelemmel őriztük meg hibátlan mérlegünket

A kupadöntőhöz képest jóval simábban, 16-9-re nyertek férfi pólósaink a Honvéd ellen a bajnokságban.

Bombaerős második félidővel győztük le az Egert

7-7 után egy 10-1-es rohammal bedarálták riválisukat női pólósaink a bajnokságban, és őrzik első helyüket.

Dupla bajnoki rangadó a Komjádiban

November 22-én egymás után játszanak pólósaink: a nők az Egert, a férfiak a Honvédot fogadják.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin