Két nappal a Honvéd elleni győzelmünket követően újra bajnokit játszik csapatunk. Ezúttal a nyolcadik Kaposvár látogat a Népligetbe. Aktuális ellenfelünk három nagyon kiélezett párharcot vívott az utóbbi hetekben, így valószínűleg egy kimerült csapatot látunk vendégül pénteken.
A mérkőzés után három nappal Szerbiába utazunk, hogy a Novi Beograd ellen küzdjünk meg egy újabb BL-győzelemért, ezért fontos lesz, hogy jó élményeket és tapasztalatokat szerezzünk a somogyiak ellen. Tavaly novemberben játszottunk utoljára a Kaposvárral, akkor 16-6-ra nyertünk idegenben.
-Vannak most a fejemben olyan taktikai elemek, amik szeretném, hogy megjelenjenek a mérkőzéseken, de még csak vagy nagyon keveset, vagy egyáltalán nem jelentek meg. Talán a Kaposvár-mérkőzés megadja azt a lehetőséget, hogy ezeket az elemeket tovább tudjuk gyakorolni - nyilatkozta Varga Zsolt, a FradiMédiának
A hétvégén pihenő vár a csapatra, hétfő reggel pedig egy hosszú buszút vár Varga Zsoltékra, ami Belgrádba vezet. Egy esetleges Novi Beograd elleni győzelem pedig a tabella harmadik helyét jelentené nekünk.
OB I, férfiak, 17. forduló
02.24., péntek
20.30 FTC-Telekom Waterpolo – Kaposvár
Helyszín: Népliget
Jegy: 1500 Ft
Nincs közvetítés
A forduló további mérkőzései
02.25., szombat
11.30 KSI – Szeged
13.00 Vasas – UVSE
17.00 BVSC – Szentes
18.00 Szolnok – Miskolc
18.00 Eger – Honvéd
19.00 OSC – Pécs
Szerdán az SOSC, szombaton a Szolnok csapatát fogadják férfi pólósaink az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban.
Óriási csatában tudott 16-14-re nyerni az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata a BL negyeddöntős csoportkörében.
Budapest után Genovában méri össze erejét a Bajnokok Ligája két nagy esélyese.
19-8-as győzelmet arattak az FTC-Telekom férfi pólósai Szegeden a bajnokság középszakaszában.
Az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata már biztos középszakasz-győztesként, idegenben folytatja a bajnokságot.
20-12-es győzelmet arattak férfi pólósaink a Szolnoki Dózsa ellen, megnyerve a felsőházat.
A Világkupáról visszatérő játékosokkal ugrik vízbe férfi vízilabdacsapatunk a Szolnok ellen szerdán.
A már biztos Szuperdöntős férfi vízilabda-válogatott 12-9-es vereséggel zárta a görögországi Világkupát.