A Ferencvárosi Torna Club 125 éves fennállása során számos legendás sportoló hozott emlékezetes pillanatot és győzelmet a szurkolóknak. E gazdag múltnak állít emléket az új, exkluzív FTC 125 jubileumi mez, amely kifejezi a klub 125 éves tradícióját, és tisztelettel adózik a bajnokainak.
A fehér alapú, elegáns jubileumi szurkolói mez zöld- és aranyszínű díszítésekkel, az egyetlen magyar aranylabdás, Albert Flórián, valamint Európa- és világbajnok, illetve olimpiai bajnok sportolóink nevével és a sportágak ikonikus sziluettjeivel készült. A galléros kialakítás és az ujjak szegélyei zöld-fehér színekkel, a magyar trikolort idézve, további eleganciát adnak a meznek. A gallér alatti 125 felirat a jubileumi év jelentőségét hangsúlyozza.
Bárki, aki felveszi ezt a mezt, szinte eggyé válhat az FTC rendkívül gazdag és sikeres történelmével. Valószínűleg nincs még egy ilyen dressz a világon, amely egy klub legendás bajnokainak nevét viseli. Olimpiai bajnok, korábbi vízilabdázóink, Gerendás György és Székely Bulcsú, illetve a világ- és Európa-bajnok, a Fradival kétszeres BL-győztes Vogel Soma és labdarúgócsapatunk kapitánya, Dibusz Dénes már viselhette a vadonatúj mezt.
Manhercz Krisztián és Vogel Soma hamarosan akár vissza is vonulhat - VIDEÓ!
Már elérhetők a jegyek a klubvízilabda idény csúcseseményére, a Bajnokok Ligája négyes döntőjére.
Az FTC-Telekom női és férfi csapata akár együtt ünnepelhet bajnoki címet május 31-én a Komjádiban.
Nyéki Balázs és Vigvári Vendel is boldogan értékelt a Hannover elleni BL-siker után - VIDEÓ!
A Hannover elleni 17-8-as győzelemmel jutottunk be a férfi vízilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe.
Néhai játékosunk magyar bajnoki címet és Szuperkupát is nyert a Ferencvárossal.
Nagy Sándor csapata két vereség után, egy drámai csatában nyert mérkőzéssel zárta az egri nyolcas döntőt.
A Hannover elleni mérkőzésen bebiztosíthatja helyét a Bajnokok Ligája négyes döntőjében az FTC-Telekom.