Hatalmas csatákat kell megvívnia az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapatának, hogy bejusson a Bajnokok Ligája négyes döntőjébe, és legyen esélye megvédeni címét. Hazai medencében, a Komjádiban kezdjük a második csoportkört február 5-én, ellenfelünk pedig a spanyol sztárcsapat, a Barceloneta lesz. (Teljes menetrend a cikk alján.)
ELŐREHOZOTT DÖNTŐ!
Az őszi teljesítményeket látva a jelenlegi két legerősebb együttes méri össze tudását Budapesten, gyakorlatilag előrehozott BL-döntőnek is beillik majd a mérkőzés. Az előző szezonban ugyanebben a szakaszban találkoztunk a spanyolokkal, akiket előbb Barcelonában győztünk le történetünk során először (10-8), majd a Komjádiban aratott 13-11-es sikerrel a Final Fourtól is elütöttük riválisunkat. Azóta erősödött a Barceloneta kerete is, hiszen visszatért a csapatba Álvaro Granados, úgyhogy biztosan nagy küzdelmet láthatunk majd.
INDUL A JEGYÉRTÉKESÍTÉS!
Január 20-án, hétfőn indul a jegyértékesítés a rangadóra. A belépőket 4000 forintos darabáron lehet megvásárolni az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban, a Vajda Péter utcai sorompós porta mellett található Fradi Shop konténerben minden hétköznap 14.00 és 19.00 között. Csak készpénzes fizetés lehetséges! A meccsnapon már csak a helyszínen lehet jegyet váltani a kezdés előtt egy órával. Az FTC-Telekom – Barceloneta összecsapásra érvényes a 2024/25-ös szezonra szóló vízilabda szurkolói és VIP-bérlet.
FÉRFI VÍZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
Budapest, Császár-Komjádi Sportuszoda
2025. február 5., szerda 20:00
FTC-TELEKOM (magyar) – CNA BARCELONETA (spanyol)
Jegy: 4000 Ft (Csak készpénzes fizetés)
VIP-jegy: 10.000 Ft
NEGYEDDÖNTŐS CSOPORTKÖR
1. forduló: február 5. 20:00 | FTC-Telekom – CNA Barceloneta
2. forduló: február 26. 20:00 | RN Savona – FTC-Telekom
3. forduló: március 19. 20:00 | CSM Oradea – FTC-Telekom
4. forduló: április 1. 20:00 | CNA Barceloneta – FTC-Telekom
5. forduló: április 22. 20:00 | FTC-Telekom – RN Savona
6. forduló: május 14. 20:00 | FTC-Telekom – CSM Oradea
Minden fronton címet védtek férfi pólósaink, de vezetőedzőnk szerint továbbra is motiváltak.
Pályafutása eddigi legjobb évének tartja 2025-öt az FTC-Telekom pólósa, a BL-döntő hőse - INTERJÚ
Férfi vízilabdázóink 2025-ban is elhódították a legrangosabb európai klubtrófeát – VIDEÓ!
15-14-re kikapott a magyar férfi vízilabda-válogatott az Eb előtti felkészülési mérkőzésen.
Ügyvezető alelnökünk és férfi vízilabdacsapatunk edzője az elmúlt évet értékelik.
A két FTC-klasszist választott 2025 legjobbjának a Magyar Vízilabda Szövetség elnöksége.
Vezetőedzőnk higgadtan értékelte a Brescia ellen elveszített BL-találkozót - VIDEÓ!
Megszakadt az FTC nagy sorozata, miután ötméterespárbajban alulmaradt a Bresciával szemben a BL-ben.