2020. szeptember 11.
Kaposvár helyett Népliget
Újra itthon a címvédő! A Szeged után a Debrecent fogadja az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata.

A férfi vízilabda bajnokság 3. fordulójában Kaposvárra utazott volna az FTC-Telekom csapata, ám ellenfelünk a hét elején közleményben jelentette be, hogy több játékosuk is pozitív koronavírus-tesztet produkált, aminek következtében a teljes csapat karanténba vonult, így nem tudják megrendezni a péntek estére tervezett Kaposvár-FTC mérkőzést. Szakmai stábunk ezek után szó szerint elkezdett ellenfelet keresni, hogy előre hozzon olyan bajnokit, amelyet le lehet játszani a későbbi meccstorlódás elkerülése érdekében, hiszen már a múlt heti KSI-FTC meccset is el kellett halasztani.  Ez nem volt egyszerű feladat, ugyanis az ob I több klubjánál is leálltak az edzések a fertőzött játékosok miatt. Végül a Debrecen elleni, korábban októberben esedékes találkozót sikerült leegyeztetni szeptember 11-re 20 órai kezdéssel.  

A debrecenieké a most futó szezon legrosszabb teljesítménye, mivel nemhogy nyeretlen, de mind a 12 eddigi meccsét elvesztette. A Fradinak is van friss emléke a DVSE-ről, amely csapat ellen a Magyar Kupa korábbi csoportkörében nagyon könnyedén nyertünk az ötgólos Vigvári Vendel vezérletével 14-4-re a Margitszigeten. Ezúttal is hasonló magabiztosságot és különbséget várunk, de már a népligeti uszodában.

Ahogy a legelső hazai mérkőzésen, úgy a mai találkozóra is szigorú biztonsági és higiéniás intézkedések vonatkoznak! Nagyon kérjük szurkolóinkat, hogy aki betegnek érzi magát, lázas, influenzaszerű tüneteket produkál, esetleg ízlelését, vagy szaglását veszítette, NE jöjjön el a mérkőzésre, ezzel elkerülve szurkolótársai egészségének, és az esemény biztonságos lebonyolításának veszélyeztetését.

Kérjük az FTC-MVM Sportközpontba kilátogató szurkolókat, hogy kísérőjükön kívül mással NE érintkezzenek. A Népligeti uszoda területén több helyen is kézfertőtlenítő pontokat helyezünk el. A medencetérbe való belépés előtt kötelező a használata! Maszk használata a mérkőzés alatt ajánlott.

A játékosokkal történő jól megszokott pacsizás ezúttal is elmarad a mérkőzés után.

Akik a fent említett intézkedéseket nem tartják be, azok ellen a helyszínen jelenlévő biztonsági szolgálat felléphet, és felszólíthatja az uszoda elhagyására!

FÉRFI VÍZILABDA OB I

Alapszakasz 7. forduló (előrehozott mérkőzés), 2020.09.11., péntek 20:00

Budapest, FTC-MVM Sportközpont, Népligeti uszoda

FTC-TELEKOM WATERPOLO – DVSE

Jegy: 1000 Ft

Tv-közvetítés: nincs

Bérletinformáció: ITT

Cikkajánló

Vismeg Zsombor és Fekete Gergő egy barátságkvízben

Vízilabdacsapatunk játékosai egy rendhagyó barátság kvízre vállalkoztak - VIDEÓ!

Ezüstérmes lett az FTC a Komjádi Kupában

16-12-re kikaptunk a BVSC-től az utánpótlás torna döntőjében, így az FTC-Telekom nem tudott címet védeni.

A brillírozó Nagy Ákos vezette győzelemre a Fradit

Parázs hangulatú bajnoki rangadót nyert meg 19-15-re az FTC-Telekom a Honvéd otthonában.

Tökéletes hozzáállással 30-2-re nyertek férfi pólósaink

A Pro Recco elleni vereség után az Eger elleni győzelemmel vett új lendületet az FTC-Telekom.

Újra lendületet vennének férfi pólósaink

Pénteken indul a bajnokság középszakasza, az FTC-Telekom az Egert fogadja a Népligetben.

Nyéki Balázs: „Leblokkoltunk valahogy fejben"

BL-címvédő férfi vízilabdacsapatunk 13–9-re kikapott az olasz Pro Reccótól a negyeddöntős csoportkörben.

Ez nem a mi napunk volt, kikaptunk a Reccotól

13-9-re kikaptak férfi pólósaink olasz riválisuktól a Bajnokok Ligája negyeddöntős csoportkörében.

Játékosaink extrém kihíváson - Reformer pilates óra

Jansik Szilárd és Lakatos Csongor egy extrém pilates órán vett részt - VIDEÓ!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin