2022. november 18.
Könnyed Fradi-győzelem a pólóbajnokságban
Jó ritmust diktált csapatunk, amely a KSI ellen őrizte meg veretlenségét, fiataljaink sokat voltak vízben.

A Bajnokok Ligája első fordulója után egy kevésbé megerőltető találkozó várt az FTC-Telekom férfi vízilabdázóira. A bajnokságban a sok fiatallal felálló KSI-vel játszott Varga Zsolt együttese. Különböző variációkat gyakorolva simán hozta a kötelezőt a Fradi.

Az ifijeink közül ott volt a meccskeretben Varga Vince, Simon Sebestyén, Haverkampf Bence, valamint a kapus, Sipos Bendegúz is. Valamennyien játéklehetőséghez jutottak, Simon góllal mutatkozott be a felnőttek között! Varga Zsolt sokat forgatta a sorokat, hiszen a mérkőzés kimenetele már az első negyedben eldőlt (6-0).

Ezzel együtt a KSI-nek is voltak momentumai, a második negyedben például két egymást követő támadást büntetőig tudtak vinni. Ezt a játékrészt meg is nyerték, az egész meccsen lelkesen pólóztak. A tízgólos különbség a harmadik negyed végére alakult ki Vigvári Vendel értékesített ötméterese után (16-6), és ez a távolság két-két góllal kiegészítve meg is maradt a végéig.

Csapatunk immáron a következő feladatára koncentrál, amely a Magyar Kupa negyeddöntője lesz jövő szerdán, az oda-visszavágós párharcot a BVSC ellen kezdjük a Szőnyi úton, 20.00-kor.

OBI, férfiak, 5. forduló
FTC-Telekom-KSI 18-8 (6-0, 3-4, 7-2, 2-2)
Az FTC gólszerzői: Vigvári, Fekete 4-4, Ubovics 3, Német 2, Pohl, Vadovics, Nagy Á., Simon, Argiropulosz-Kanakakisz 1-1

„Meccsről meccsre készülünk a BL-re”

Nyéki Balázs vezetőedző és a háromgólos Vigvári Vendel értékeltek a Vasas legyőzését követően – VIDEÓ!

Győztes rangadóval őrizzük veretlenségünket

Magabiztos, 15-12-es sikert aratott az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata a Vasas elleni hazai bajnokin.

Rangadók hete

Három napon belül két bajnoki mérkőzést is játszik a Komjádiban az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata.

Sikerült nyerni Bresciában!

Óriasi hajrával fordított az FTC-Telekom férfi pólócsapata, és két forduló után hibátlan a BL-csoportban.

Megtörnénk a jeget Bresciában

Szerda este a BL-szezon egyik legnehezebb feladata vár az FTC férfi vízilabdacsapatára.

Fölényes siker a rangadón

Kilenc góllal győzött a listavezető FTC-Telekom vízilabdacsapata a második helyen álló BVSC ellen.

Leszakíthatjuk üldözőinket

Két BL-rangadó között a bajnokságban is kiemelt meccs vár az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapatára.

Gyászol a Fradi-család: elhunyt Wiesner Tamás

Életének 74. évében elhunyt az FTC egykori vízilabdázója, szakosztályvezetője, az Európa-bajnok Wiesner Tamás.