2021. március 31.
Magabiztos játékkal tartottuk itthon a három pontot
Az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata 15-4-re győzött a PVSK ellen a Népligetben.

A Pécs csapatát fogadta az FTC-Telekom az OB I alapszakaszának 24. fordulójában a Népligetben. Varga Zsolt ezúttal Vigvári Vendel, Mezei Tamás és Giannis Fountoulis nélkül ugrott medencébe és továbbra sem állt rendelkezésre Varga Dénes.

Nicolas Constantin-Bicari másfél perc után szerezte meg csapatunknak a vezetést, majd Jansik Szilárd bombázott a baranyaiak kapujába. Szépítettek a vendégek, de Német Toni centerből ismét kettőre növelte az előnyünket (3-1). Vámos Márton kiállítással kezdődött a második nyolc perc, amit kihasznált a Pécs és ismét egy gólra zárkózott, de Sedlmayer Tamás büntetőgólja után az ismét remek napot kifogó Constantin-Bicari találatával először vezettünk hárommal (5-2) és folyamatosan növelni tudtuk a különbséget. Nikola Jaksic után Vámos Márton tudta mattolni a vendégek kapusát (7-2).

Rendben volt az FTC védekezése és folyamatosan szállította a gólokat a csapat. Jaksic után Pohl Zoltán lőtt emberelőnyből hatalmas találatot, majd kanadai centerünk találatával értük el a tízet (10-3). Csaba Márton megszerezte a vendégek negyedik és egyben utolsó találatát a záró negyed elején, majd újra Constantin-Bicari klasszis megmozdulásait és góljait figyelhettük (12-4), centerünk öt találattal zárta a találkozót.

A végjátékra teljesen elfáradt a PVSK. Betalált Szabó II. Bence, majd Német Toni góljával lett tíz a két csapat közti különbség és Pohl kilenc másodperccel a mérkőzés vége előtt beállította a 15-4-es végeredményt.

Április 7-én ismét hazai környezetben ugrik medencébe az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata. Jövő szerdán 20:00-ás kezdéssel az Eger gárdáját fogadjuk, a mérkőzést élőben tekinthetik meg a Fradi Média YouTube csatornáján.

E.ON FÉRFI VÍZILABDA OB I
24. forduló
2021.03.31., szerda 20:00
Budapest, FTC-MVM Sportközpont, Népligeti uszoda

FTC-TELEKOM WATERPOLO–PVSK Mecsek Fűszért 15-4 (3-1, 3-1, 3-1, 6-1)
Gólszerzőink: Constantin-Bicari 5, Pohl 2, Jaksic 2, Német 2, Sedlmayer, Vámos, Szabó, Jansik 1-1

Elvették szezonbeli veretlenségünket

Hiába küzdött az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata, kikapott az Olympiakosz otthonában a BL-ben.

Harc az athéni katlanban

Akár már kedd este bejuthat a BL Final Fourba az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata az Olympiakosz ellen.

A döntőért küzd mindkét csapatunk

Az FTC női együttesének a Dunaújvárost, a férfi pólósoknak az OSC-t kell legyőzniük a fináléért.

20/20 – veretlenül fordulunk rá a rájátszásra

Az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata 16-7-re nyert a Kaposvár ellen a középszakasz utolsó fordulójában.

Már az elődöntőre és a BL-rangadókra készülünk

A bajnokság középszakaszának utolsó mérkőzését a Kaposvár együttese ellen játszák férfi pólósaink.

Vásárolj jegyet elővételben két BL-rangadóra is!

Május 3-án a Brescia, majd május 14-én a Barceloneta ellen küzdenek férfi pólósaink a Komjádiban.

Kiütéses siker a Honvéd otthonában

A BL-re készülő FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata 23-9-re legyőzte a Honvédot a bajnokság középszakaszában.

Nagy küzdelemre készülünk a Honvéd ellen

Két BL-rangadó előtt a Honvéd és a Kaposvár ellen zárják férfi pólósaink a bajnoki középszakaszt.