2023. január 27.
Megrendezték az év első utánpótlás-konferenciáját
Péntek reggel rengeteg vízilabdaedző gyűlt össze az MVM Dome-ban, ahol Varga Zsolt is előadást tartott.

Megtelt péntek délelőtt az MVM Dome VIP-szektora, ahol az MVLSZ megtartotta az év első utánpótlás-konferenciáját. Az eseményt volt szakosztályelnökünk, a szövetség friss elnöke, Madaras Norbert nyitotta meg, majd Gór-Nagy Miklós, Székely Bulcsú, Bíró Attila, és Cseh Sándor is szerephez jutott.

 

A rendezvényen részt vett vezetőedzőnk, és a férfiválogatott szövetségi kapitánya, Varga Zsolt is, aki arról beszélt, hogy milyen taktikai repertoárral, támadásépítési módszerekkel kell rendelkeznie a csapatoknak annak érdekében, hogy egységes, felkészült játékosok kerüljenek ki a klubokból.

 

Végül a Párizs2024 nevet viselő programról is szót ejtett, aminek segítségével az edzők számon tudják tartani a fiatal játékosok fejlődését és állapotát.
- Sokszor kimegyek egy meccsre, akkor csak nézem, aztán majd videóból megnézem újra, aztán elkezdem elemezni, mert teljesen más a két aspektus. Én ebből az aspektusból szeretnék segíteni és behozni azokat az információkat, amiből ők is hatékonyabban tudnak jó játékosokat képezni, és azokat a pontokat megadni, hogy hova kéne eljutni - nyilatkozta Varga Zsolt, a FradiMédiának.

 

Nem ez volt az év utolsó utánpótlás-konferenciája, hiszen Madaras Norbert szerint, akár negyedévente is megrendezhetik, mivel mindig van igény ilyen összejövetelekre.

Cikkajánló

Hatalmas csatában miénk az ötödik hely

Az U20-as férfi Európa-bajnokságon öt FTC-pólóssal a vízben vertük ötméteresek után a szerbeket.

Nem sikerült továbbjutni a spanyolok ellen

13-7-es vereséget szenvedtek az U20-as férfi pólósok a várnai Európa-bajnokságon.

Lehetséges ellenfeleinket sorsolták a BL-ben

Elkészültek a 2026/27-es vízilabda Bajnokok Ligájának selejtezőinek csoportjai.

A Vasas ellen kezdi pólócsapatunk az új bajnoki idényt

A címvédő FTC-Telekom férfi együttese szeptember 9-én, a Vasas otthonában kezdi meg az idei OB I-es szezont.

Nagy csatában szereztünk ezüstérmet a Világkupán

15–14-es vereséggel a vb- és az Eb-ezüst után a Világkupán is második lett a pólóválogatott.

Világkupa-döntős a magyar válogatott!

A férfi pólóválogatott nagy csatában, 13-12-re győzte le a hazai ausztrál együttest az elődöntőben.

Győzelemmel nyitott a férfi pólóválogatott

Fordulatos mérkőzésen nyert a hét FTC-játékossal felálló magyar vízilabda-válogatott Horvátország ellen.

Öt nap, hat meccs - indul a harc a Világkupa-trófeáért

Éremesélyekkel kezdi meg a Szuperdöntőt szerdán a magyar női és férfi vízilabda-válogatott Sydney-ben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin