2022. március 24.
Megvan az alapszakasz-elsőség!
Már biztosan 1-es kiemelési számmal kezdjük a rájátszást – előtte szombaton még Debrecenben játszunk.

Utolsó hazai alapszakasz-mérkőzésére készült a listavezető férficsapatunk, amelyből sok fiatal előző este még a Komjádi-kupa döntőjében szerepelt. Most a felnőttkeretet is súlyozta a szakvezetőség, amelyben Varga Zsoltot ezúttal Nyéki Balázs helyettesítette meccselő edzőként. Az alapcsapatból pihenőt kapott Daniil Merkulov, Nyíri Balázs, Nemanja Ubovic és Varga Dénes is, a kapuban pedig Szakonyi Dániel kezdett.

Mindezek dacára már az első negyedben elkezdett nyílni az olló, ami megfelelt a papírformának, hiszen a mezőny első, illetve utolsó előtti helyezettje találkozott.

Az első szünetre három, a másodikra öt, a harmadikra hat gól lett a különbség, úgyhogy nem férhetett kétség a jelentős különbségű győzelemhez.

Inkább az volt a kérdés, hogy ki, mennyi találattal zár: e tekintetben Luca Damonte, Fekete Gergő és Vigvári Vendel vívott különcsatát, hiszen a mérkőzésidő kétharmadánál mindhárman három góllal álltak – aztán Vámos Márton is felzárkózott melléjük.

A végére Fekete és Vigvári lépett el négy-néggyel, úgyhogy ők lettek a legeredményesebb embereink, a végeredmény pedig kellemes 19–11!

Szombaton következhet az utolsó forduló, a jövő hét közepi Bajnokok Ligája-rangadó után pedig április első hétvégéjén el is kezdődik a Vasas elleni bajnoki elődöntő!

E.ON FÉRFI OB1, 13. FORDULÓ (PÓTLÁS)
FTC-Telekom Waterpolo–Debrecen 19–11 (5–2, 3–1, 5–4, 6–4)
Gólok: Fekete 4, Vigvári 4, Damonte 3, Vámos 3, Német 2, Varga V. 2, Klár

Már lehet jegyet venni a máltai Final Fourra

Az FTC már biztosan ott lesz a klubvízilabda csúcseseményén, a Bajnokok Ligája négyes döntőjében.

Elhunyt Juhász Károly

Vízilabdacsapatunk egykori másodedzőjét gyászoljuk.

Ez ám az ajándék: „Ma a csillagok is a Fradinak álltak”

Férfi vízilabdázóink végletekig kiélezett meccsen nyertek a BL-ben és bejutottak a Final4-ba – VIDEÓ

Bejutottunk a FINAL FOURBA!!!

A klub 125. születésnapján óriási csatában nyert az FTC férfi vízilabdacsapata a Brescia ellen.

A továbbjutásért küzdünk a klub 125. születésnapján

Az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata a Brescia elleni győzelemmel akár be is juthat a BL négyes döntőjébe.

Kitelepülés: Vízilabdás BL-élmény a Fradi Shoppal

Számos népszerű FTC-termék közül lehet válogatni a Fradi Shop kitelepülésén.