2023. augusztus 15.
Mostantól még fényesebben ragyognak bajnokaink
Megújultak bajnokainknak emléket állító márványtábláink.

Az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban az olimpiai, világ- és Európa-bajnokaink neveit külön márványtáblák viselik. Ezeket újítottuk most fel abból az alkalomból, hogy a vb-győztesek névsora további kilenc FTC-sportolóval gyarapodott.

- Mindent elárul arról, hogy mennyire sikeres korszakot élünk a Ferencvárosi Torna Clubnál az a tény, hogy az újdonsült világbajnok vízilabdázóink névsora már nem fért fel a vb-győztesek márványtáblájára, kellett készíttetnünk egy újat - mondta klubunk ügyvezető alelnöke, Nyíri Zoltán, aki a fukuoikai hősök, azaz Vogel Soma, Fekete Gergő, Jansik Szilárd, Molnár Erik, Nagy Ádám, Német Toni, Pohl Zoltán, Varga Dénes és Vigvári Vendel társaságában avatta fel az új emléktáblát. - Az FTC számára nem csak a klubsikerek, hanem a magyar nemzeti sportsikerek is fontosak. Nagy büszkeség számunkra, hogy ezen a nyáron újabb kilenc névvel bővült ez az illusztris társaság.

Az eddig a sportközpont falán lévő emlékművek is megújultak, így az Eb-győzteseink, valamint olimpiai és világbajnokaink nevei mostantól még fényesebben ragyognak a legendás sportolóknak emléket állító márványtáblákon.

Cikkajánló

Történelmi dupla bajnoki cím!

Női és férfi vízilabdázóink együtt ünnepelhették bajnoki címüket, itthon tarolt az FTC-Telekom Waterpolo.

Ismét bajnok a megállíthatatlan FTC!

Harmadszor is legyőztük a Honvédot, így sorozatban ötödször lett bajnok az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapata.

A klubtörténeti duplázás kapujában pólósaink

Május 31-én a Komjádiban az FTC-Telekom női, majd férfi vízilabdacsapata is megszerezheti a bajnoki címet.

Közel az arany: „Az elején el akartuk venni a kedvüket”

Férfi vízilabdázóink parádés első negyeddel nyitottak a Honvéd ellen, így esélyt sem adtak - VIDEÓ!

Gólfesztivállal nyertünk, vasárnap bajnokok lehetünk

Az FTC férfi vízilabdacsapata 20-12-re győzte le idegenben a Honvédot a döntő második meccsén.

Jön a döntő kulcsfontosságú idegenbeli mérkőzése

Férfi pólósaink a hazai siker után ezúttal a Tüske uszodában játszanak a Honvéd elleni döntő második meccsén.

"Jó, hogy ilyen meccseket vívhatunk a bajnoki döntőben"

Fekete Gergő elégedetten értékelt a Honvéd elleni bajnoki döntő első meccse után - VIDEÓ!

Egy nehéz félidő után behúztuk az első meccset

13-9-re legyőztük a Honvédot, ezzel pedig vezetést szerzett az FTC-Telekom pólócsapata a bajnoki döntőben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin