2023. június 15.
Négy között az U20-as válogatott!
Kovács Róbert csapata az olaszokat legyőzve jutott elődöntőbe a bukaresti világbajnokságon.

Nem volt kérdés, hogy melyik piros-fehér-zöld csapat a jobb az U20-as világbajnokság negyeddöntőjében. Csoportgyőztesként két nap pihenő járt a magyar gárdának, amit látszólag megfelelően használt fel a csapat. 2-0 után Varga Vince adott gólpasszt Vigvári Vincének, majd egy talján találat után ő maga lepte meg az olaszok kapusát (4-1). Szorosabb periódusa volt a meccsnek a második negyed. Egy Tátrai-gól után két találat jött az ellenféltől, majd Nagy Ákos egy ejtéssel módosította az eredményt 6-3-ra.

Ismét maradt a háromgólos különbség. Varga Vince már másodjára talált be, ezen felül egy magyar és két olasz akció volt eredményes (8-5). Az utolsó felvonásra fordulva nem maradt sok kérdés megválaszoltalanul. Nagy újra betalált, ezzel betonbiztossá téve a négy közé jutást.

Az elődöntőt 18:30-kor kezdi meg pénteken a válogatott, az ellenfél pedig az amerikai válogatott lesz, akiket korábban már fölényesen legyőztünk a csoportküzdelmek során.

(Fotó: World Aquatics)

FÉRFI U20-AS VÍZILABDA-VILÁGBAJNOKSÁG
2023.06.15., csütörtök, negyeddöntő

MAGYARORSZÁG-OLASZORSZÁG 9-5 (4-1, 2-2, 2-2, 1-0)

Gólszerzők: VARGA 2, Vigvári 2, Ekler 2, NAGY Á. 2, Tátrai 1

Köszönjük, Dumi!

Az olimpia után nem folytatja magyarországi karrierjét, és nem játszik többet az FTC-ben Varga Dénes.

Visszatért az FTC-be Vámos és Manhercz

Egy spanyol és két magyar világbajnokot is igazolt férfi pólócsapatunk, a hölgyeknél görög klasszis érkezik.

BL-győztes aranyszavak

A főszereplők ünneplés közben nyilatkoztak a FradiMédia stábjának a fantasztikus BL-győzelem után – VIDEÓ!

Bajnokok Ligája-győztes az FTC!

2019 után nyerte meg a BL-t az FTC-Telekom, amely letaszította a trónról a háromszoros címvédő Pro Reccót.

Jön a Pro Recco-Fradi álomdöntő a BL-ben

A háromszoros címvédő olaszokat kell legyőznie az FTC-nek, hogy 2019 után ismét megnyerje a Bajnokok Ligáját.

„Ezért küzdöttünk, hogy idáig eljussunk”

Jansik Szilárdot kérdeztük férfi pólósaink BL-döntője előtt - VIDEÓ!

"Ez a csapat, ezekkel a srácokkal mindenre képes!"

A főszereplők nyilatkoztak a FradiMédiának pólósaink győztes BL-elődöntője után - VIDEÓ!

Bajnokok Ligája-döntős az FTC!

Büntetőpárbaj után győzött 18-17-re az FTC-Telekom Waterpolo a Novi Beograd ellen a BL elődöntőjében.