2023. február 13.
Ott vagyunk a legjobb 4 között a Komjádi Kupában
Az FTC-Telekom Waterpolo Komjádi Kupa-csapata magabiztosan verte a Vasast a negyeddöntőben.

Már az elejétől kezdve domináltuk a mérkőzést, az időben előrehaladva pedig egyre jobban nyílt a zöld-fehér olló. Csapatkapitányunk, Fekete Gergő jó vezérként kezdte meg a góllövést, majd Varga Vince követte őt. Herczeg góljaival tapadtak az angyalföldiek, de Lugosi Csongor centerakciójának hála nem tudtak egyenlíteni. A negyedet Fekete két találata zárta.

Vigvári Vendel góljaira a második negyedig kellett várni, egyből kétszer is megzörgette a hálót, viszont volt játékosunk, Gábor Lőrinc is betalált a kettő között.

A fordulás után növeltük csak meg igazán a különbséget a két csapat között. A hazaiak nyitották a második félidőt, de ezután ötször is mattoltuk a védelmüket. Felnőtt csapatunk fiatal tehetségei négy gólt is magukra vállaltak, Feketéét Vigvári duplája követte, majd Molnár Erik is meglőtte első gólját, végül pedig Varga Vince is betalált.

Adok-kapokkal kezdődött a negyedik nyolc perc. Tóth góljára Zeman Márton válaszolt, Orsós találatára pedig Varga Bence. Majd két Fradi-gól következett, Molnár Erik és Fekete Gergő növelte az előnyünket, végül Herczeg és Varga Vince góljaival zárult a mérkőzés, amit 17-7-re nyertünk meg, és így bejutottunk a legjobb négy közé.

Az elődöntőbe a Szeged is bejutott, a további két csapat a Szolnok-Eger, és a BVSC-Honvéd párharcból fog kikerülni.

Komjádi Kupa, negyeddöntő

Vasas – FTC-Telekom Waterpolo 7-17 (2-5, 1-2, 1-5, 3-5)

Az FTC gólszerzői: Fekete 5, Vigvári 4, Varga V. 3, Molnár 2, Lugosi, Zeman, Varga B. 1-1

20/20 – veretlenül fordulunk rá a rájátszásra

Az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata 16-7-re nyert a Kaposvár ellen a középszakasz utolsó fordulójában.

Már az elődöntőre és a BL-rangadókra készülünk

A bajnokság középszakaszának utolsó mérkőzését a Kaposvár együttese ellen játszák férfi pólósaink.

Vásárolj jegyet elővételben két BL-rangadóra is!

Május 3-án a Brescia, majd május 14-én a Barceloneta ellen küzdenek férfi pólósaink a Komjádiban.

Kiütéses siker a Honvéd otthonában

A BL-re készülő FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata 23-9-re legyőzte a Honvédot a bajnokság középszakaszában.

Nagy küzdelemre készülünk a Honvéd ellen

Két BL-rangadó előtt a Honvéd és a Kaposvár ellen zárják férfi pólósaink a bajnoki középszakaszt.

Megszenvedtünk ezért a sikerért

Ismét nagy csatára kényszerítette a Szolnok Nyéki Balázs csapatát, amely végül 12-9-re nyert.

A Szolnok ellen zárjuk a meccsdömpinget

A bajnoki elődöntő szempontjából is fontos lehet, hogy férfi pólósaink nyerjenek szombaton a Komjádiban.

Óriási BL-rangadót nyertünk meg Barcelonában!

Hatalmas csata után 10-8-ra győzött az FTC-Telekom a Barceloneta otthonában a BL második csoportkörében.