2019. október 16.
Szombaton folytatódik a BL-játék
Második hazai BL-meccsünkön is Ti szavazhattok arról, hogy ki nyújtotta a legjobb teljesítményt.

Új Facebookos nyereményjátékunkban a nézők és a szurkolók dönthetik el, hogy az adott hazai Bajnokok Ligája mérkőzésen mely Fradi-játékos volt a meccs legjobba. Az FTC-Telekom Waterpolo – Waspo98 Hannover találkozó után Zalánki Gergő kapta a legtöbb szavazatot, de az igazi győztesnek az a szerencsés voksoló mondhatta magát, aki páros jegyet nyert a következő hazai BL-meccsünkre.

A játék folytatódik október 19-én, szombaton az FTC – CN Marseille találkozón, amely 15 órakor kezdődik.

A szavazás menete rendkívül egyszerű! Az FTC Vízilabda Facebook oldalán a mérkőzés utolsó percében megjelenik a „SZAVAZZ A MECCS EMBERÉRE!” bejegyzés négy játékossal. Ezek után a Facebookon elérhető emojik formájában kell reagálni, hogy közülük kit láttak csapatunk legjobbjának.

A játék másnap délben ér véget, majd szavazók között kisorsolunk 1 db páros belépőjegyet az október 30-i FTC – Terrassa BL-meccsre. Ezen felül pedig van egy főnyereményünk is! Azok között, akik a szezon során legalább egyszer leadják szavazatukat, egy dedikált Fradi pólót sorsolunk ki, melyet az FTC-Telekom Waterpolo minden játékosa aláírt.

A szabályzatot ide kattintva érhető el.

Cikkajánló

Az olaszok ellen is kikaptunk a felsőházban

A már biztos Szuperdöntős férfi vízilabda-válogatott 12-9-es vereséggel zárta a görögországi Világkupát.

Átgázoltak a görögök a magyarokon

Nem sikerült újra nyerni, vízilabda-válogatottunk 14-7-re kikapott a Világkupán.

Nem bírtunk a világbajnokokkal a felsőház nyitómeccsén

13-9-es vereséget szenvedett Spanyolországtól a magyar férfi vízilabda-válogatott a Világkupa folytatásában.

Kijutottunk a Világkupa Szuperdöntőre

Visszavágtunk a januári Eb-döntőben elszenvedett vereségért, 10-12-re nyertünk Szerbia ellen a Világkupán.

Ötméteres párbajban nyertünk a Világkupán

Fekete vezérletével, Lugosi debütálásával verte pólóválogatottunk Hollandiát.

A görögök legyőzésével kezdtük a Világkupát

A hat FTC-játékost soraiban tudó magyar válogatott szoros meccsen nyert 13-12-re a házigazda ellen.

Végig vezetve győztünk a kulcsfontosságú BL-rangadón

15–10-re múlták felül az FTC-Telekom férfi pólósai a Mladost Zagrebet, így megelőzve őket a csoportban.

Fel kell törni a zágrábi erődöt

A hannoveri siker után újabb idegenbeli rangadó vár az FTC-Telekom férfi vízilabdacsapatára a BL-ben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin