2021. december 4.
A harmadik negyed ne lett volna…
Az MK-negyeddöntőben ötgólos hátrányból kezdjük majd a visszavágót.

Nemcsak férfi, női csapatunknak is sorra jönnek a rangadói: a lányok nemrég játszottak idehaza a bajnokságban a BVSC-vel, aztán a legutóbbi fordulóban győztek Dunaújvárosban, most pedig következett az UVSE elleni oda-visszavágós Magyar Kupa-negyeddöntő. (És akkor még nem mondtuk, hogy jövő hétvégén pedig Sabadellben az Euroliga csoportköre jön két spanyol ellenféllel, valamint ismét az Újvárossal.)

Ezúttal tehát a bajnokcsapattal kellett felvennie a küzdelmet Gerendás György csapatának, és nagyjából félidőig sikerült is.

Az első negyed például döntetlennel ért véget, és még negyedórányi játék után is 4–4-re álltunk. Utána viszont hatot kaptunk sorozatban, így hatgólos mínuszból kezdhettük az utolsó negyedet. Csakhogy abban lett közte hét is, amit a végére szerencsére sikerült lejjebb szorítani. A háromgólos Máté Zsuzsanna ugyanis megrántotta a csapatot, így 14–9 lett a végeredmény, ami továbbra sem kecsegtető, ám talán nem is lehetetlen.

A lényeg, hogy a Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágójára holnap, vasárnap este kerül sor a Népligetben – a hatályos járványügyi szabályok miatt kötelező a maszkviselés, belépni pedig védettségi és fényképes igazolvány együttes felmutatásával lehet!

BENU NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
UVSE–FTC-Telekom Waterpolo 14–9 (2–2, 4–2, 5–1, 3–4)

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.

Jön az alapszakasz utolsó idegenbeli meccse

Tíz napon belül másodszor is találkozik az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a Szegeddel.

A vége fölényes győzelem lett

Magabiztos, 15-10-es sikert aratott az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. kerületi TVE otthonában.

Már az elődöntőre hangolódunk

Szombat este 18 órakor a III.Kerületi TVE otthonába látogat a FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fiatalokkal a csapatban nyertünk a Népligetben

18-7-es magabiztos győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata a Szeged elleni bajnokin.