2021. november 20.
Az eleje és a vége nem sikerült
A meccs közepén nagyot küzdött a női csapatunk, ám 8–4-re kikapott a Romától.

A korán kezdődő szombat későn ért véget: miután a reggel kilencre kiírt, Tetteroo elleni meccset simán megnyerte a női csapatunk, este kilenckor is vízbe ugrott, hogy megküzdjön a házigazda SIS Romával.

Sajnos az első nap első negyedét sikerült (majdnem) lemásolni, hiszen ugyanolyan rosszul kezdett a csapatunk, csak amíg a Mediterrani 6–1-re, addig most a Roma 4–1-re ment el az első nyolc perc során.

Az is hasonlóság ugyanakkor, hogy miként a spanyolok, úgy az olaszok ellen is összeszedték magukat a mieink, megnyerték a második etapot, sőt, a harmadik szünetre mínusz egyre jöttek fel a gólszegény rangadón.

Ez az említett gólínség azonban a záró szakaszban a hazaiakra már nem volt jellemző, mert habár percekig nem találtak be ők sem, a finisben háromszor is, úgyhogy 8–4 lett a végeredmény, oda.

Vasárnap a Sirens Malta ellen zárják a lányaink az Euroliga-selejtezőjét, amelyből az első három helyezett csapat jut tovább: a miénk jelenleg éppen a harmadikak.

NŐI EUROLIGA-SELEJTEZŐ, B-CSOPORT
SIS Roma–FTC-Telekom 8–4 (4–1, 0–2, 1–1, 3–0)
Gólok: Tóth-Csabai 2, Kövesdi 1, Vályi 1

A TOVÁBBI PROGRAM:
Vasárnap, 9.00: Sirens Malta (máltai)

"
"

Bejuthatunk a döntőbe

A bajnoki elődöntő második mérkőzését Dunaújvárosban játssza az FTC női vízilabdacsapata.

Egy lépéssel közelebb a döntőhöz

17-10-es győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata az elődöntő első felvonásán a Dunaújváros ellen.

A szezon legfontosabb szakaszához értünk

A bajnoki elődöntőben a Dunaújváros ellen küzd meg az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem az alapszakasz zárómeccsén

Az FTC-Telekom Waterpolo női csapata 16-9-re nyert a BVSC ellen az alapszakasz utolsó fordulójában.

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.