2019. április 27.
Egy sikerre a bronzérem!
Idegenben szerzett előnyt az FTC-Telekom Waterpolo női csapata a bronzéremért zajló párharcban!

A tavaszi 8-8-as döntetlen alkalmával már lehetett sejteni, hogy képes az FTC-Telekom megszorongatni a BVSC-t, amely viszont jóval nagyobb tapasztalattal rendelkezik az éremért zajló párharcokban, hiszen az elmúlt három szezonban két bronzot és egy ezüstérmet szerzett a bajnokságban.

Jobban is kezdte a bronzcsata első meccsét a BVSC és 2-0-ra elhúzott a vendégektől. Ezt az előnyét a második negyed közepéig őrizte is, ekkor azonban sikerült egyenlítenünk 4-4-re Tóth-Csabai Dóra harmadik találatával! A hazai együttes 5-4-re még vezetett, ám ez volt az utolsó ilyen alkalom a mérkőzésen, mivel Lena Mihailovic és Gémes Alexa góljával 6-5-re fordítottunk és már nem adtuk ki a kezünkből a meccset. Kétszer még egalizált a BVSC (6-6, 7-7), de képtelen volt megállítani a Fradi támadógépezetét. A mieink ugyanis a második és a harmadik negyedben 10 gólt dobtak összesen, köszönhetően a fantasztikus csapatjátéknak.

A Ferencváros végül 13-11-re megnyerte a párharc első meccsét és ha sikerülne a második találkozón is győznie, akkor megszerezné a bajnoki bronzérmet! Folytatás szerdán, a Császár-Komjádi uszodában, ahol kettős rangadót rendeznek! 18:30-tól az FTC-BVSC női meccset, majd 20:15-től az FTC-Eger férfi elődöntőt játszák.

NŐI VÍZILABDA OB I

A 3. helyért, 1. mérkőzés - 2019.04.27., szombat

BVSC-Zugló – FTC-Telekom 11-13 (3-2, 4-5, 3-5, 1-1)

Gólszerzőink: Tóth-Csabai 5, Mihailovic 2, Bujka 2, Gémes 2, Kövesdi, Muzsnay 1-1

A párharc az egyik csapat második győzelméig tart. Az állás: 1-0 az FTC-nek.

"
"

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.

Jön az alapszakasz utolsó idegenbeli meccse

Tíz napon belül másodszor is találkozik az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a Szegeddel.

A vége fölényes győzelem lett

Magabiztos, 15-10-es sikert aratott az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. kerületi TVE otthonában.

Már az elődöntőre hangolódunk

Szombat este 18 órakor a III.Kerületi TVE otthonába látogat a FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fiatalokkal a csapatban nyertünk a Népligetben

18-7-es magabiztos győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata a Szeged elleni bajnokin.