
Júliusban az U19-es magyar női kézilabda-válogatott három fradistával, Zsiborás Lucával, Bánfai Kírával és Tóth Nikolettel (a kis képen balról jobbra)a soraiban a hazai rendezésű Európa-bajnokságon, míg a ferencvárosi Huszti Dórával, Gémes Alexával és Kövesdi Viviennel (a nagy képen balról jobbra) felálló vízilabda-válogatottunk a Nápolyban megrendezett Universiadén lett aranyérmes. A lányok sikereikért elnöki elismerő oklevelet vehettek át Nyíri Zoltántól, az FTC ügyvezető alelnökétől.
Kurucz-Gurisatti Gréta nagy önbizalommal várja a címvédő Sant Andreu elleni BL-elődöntőt – VIDEÓ!
Kurucz-Gurisatti Gréta és Leimeter Dóra hosszú évek óta jó barátnők - VIDEÓ!
Az FTC-Telekom női pólósai a címvédő Sant Andreuval küzdenek meg elsőként Máltán, a BL Final Fourban.
A Fradi női pólósai már Máltára hangolnak, ahol a BL Final Fourban újabb trófeáért harcolnak – VIDEÓ!
Ismerjék meg vízilabdázónk, Elefteria Plevritu különleges oldalát a ruhák és a fotózás világából - VIDEÓ!
Pólósaink 19-8-ra nyerték meg a harmadik meccset a BVSC ellen, és szerezték meg a második bajnoki címüket.
Az FTC-Telekom világklasszisa keményen edzett sérülése után, hogy játszhasson a szezon legfontosabb meccsein.
Kovács-Csatlósné Szilágyi Dorottya nyilatkozott a 16-11-re megnyert második bajnoki döntő után – INTERJÚ!