2019. augusztus 15.
Elismerés a bajnok hölgyeknek
Junior Eb-győztes kéziseink és Universiade-aranyérmes vízilabdázóink elnöki elismerésben részesültek – VIDEÓ!

Júliusban az U19-es magyar női kézilabda-válogatott három fradistával, Zsiborás Lucával, Bánfai Kírával és Tóth Nikolettel (a kis képen balról jobbra)a soraiban a hazai rendezésű Európa-bajnokságon, míg a ferencvárosi Huszti Dórával, Gémes Alexával és Kövesdi Viviennel (a nagy képen balról jobbra) felálló vízilabda-válogatottunk a Nápolyban megrendezett Universiadén lett aranyérmes. A lányok sikereikért elnöki elismerő oklevelet vehettek át Nyíri Zoltántól, az FTC ügyvezető alelnökétől.

"
"

Hölgyválasz! Női csapatunk 19 gólt lőve nyert Egerben

A férfiak után női vízilabdázóink magabiztos, 19-5-ös győzelmet arattak a hevesi megyeszékhelyen.

Ránk ijesztett a III. kerület, végül kilenccel nyertünk

Női vízilabdacsapatunk harmadik bajnokiját is megnyerte. Ezúttal a III. kerületet győztük le 19-10-re.

Újabb kiütéses győzelem, ezúttal a Tatabánya ellen

Az FTC-Telekom női vízilabdacsapata 17-3-as győzelmet aratott a Tatabánya vendégeként.

Kiütéses, tizenhat gólos siker nyitásként

Az FTC-Telekom női vízilabdacsapata végig vezetve 22-6-ra nyert a Szeged ellen a Népligetben.

Nem sikerült megszerezni a bronzérmet

Kikapott a bronzmeccsen, így negyedik lett az FTC-Telekom Waterpolo női csapata a Magyar Kupában.

A bronzéremért küzdünk a Magyar Kupában

Nem sikerült legyőznie a címvédőt az FTC-Telekom Waterpolo női csapatának a Magyar Kupa elődöntőjében.

Először juthatunk be a Magyar Kupa-döntőbe

Szeptember 7-8. között rendezik a Magyar Kupa Négyes Döntőjét a Margitszigeten, a Hajós Alfréd uszodában.

Hétfőn a Magyar Kupa-döntőért küzdünk

Győzelemmel zárta a csoportkört az FTC-Telekom Waterpolo női csapata, amely második helyen jutott tovább.