2019. október 19.
Ez az eddigi legjobb szezonkezdés
Ötödik meccsét is megnyerte az FTC-Telekom Waterpolo női csapata és továbbra is vezeti a tabellát.

Elképesztő tempóban kezdték a Szentes elleni meccset Fradi női pólósai. Ez számszerűleg egy 6-0-át jelent hat és fél perc játék után! Illés Anna triplázott, Máté Zsuzsanna duplázott, mellettük pedig Tóth-Csabai Dóra is eredményes volt. Innentől földöntúli csodára lett volna szükség, hogy a vendégek hazavigyék a három pontot a Népligetből. A hatgólos előny a félidő előtt ugyan négyre olvadt (9-5), de közelebb már nem engedtük a szentesieket és állandósítani tudtuk a különbséget. Új igazolásunk, Máté Zsuzsanna remek teljesítménnyel rukkolt elő, hat lövéséből öt gólt szerzett, ezzel a gólgazdag meccs legeredményesebb játékosa lett. A Ferencváros végül 16-11-re megnyerte ötödik bajnokiját, és a BVSC-vel karöltve, de jobb gólkülönbségének köszönhetően vezeti a tabellát. Az UVSE és a Dunaújváros egy meccsel kevesebbet játszva áll a harmadik-negyedik helyen.

Az első szezonunkban, 2017 őszén elvesztettük első bajnokinkat, a következő idényben az ötödik meccsen szenvedtünk vereséget, míg most öt forduló elteltével makulátlan a csapat, ami a legjobb szezonkezdése a Fradinak. Így tovább lányok!

A következő körben Egerbe utazunk november 9-én, de előtte is lesz egy egri túránk, ugyanis a Magyar Kupa csoportkörében három nap alatt négy meccset játszunk a négyes döntőbe jutásért.

FTC-MVM Sportközpont, Népligeti uszoda

FTC-Telekom – Hungerit-Szentes 16-11 (6-1, 4-4, 4-2, 2-4)

Gólszerzőink: Máté 5, Csabai 3, Illés A. 3, Kövesdi, Gémes, Ráski, Muzsnay, Hajdú 1-1

"
"

Bejuthatunk a döntőbe

A bajnoki elődöntő második mérkőzését Dunaújvárosban játssza az FTC női vízilabdacsapata.

Egy lépéssel közelebb a döntőhöz

17-10-es győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata az elődöntő első felvonásán a Dunaújváros ellen.

A szezon legfontosabb szakaszához értünk

A bajnoki elődöntőben a Dunaújváros ellen küzd meg az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem az alapszakasz zárómeccsén

Az FTC-Telekom Waterpolo női csapata 16-9-re nyert a BVSC ellen az alapszakasz utolsó fordulójában.

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.