Háromból háromnál tart 2022-ben a női csapatunk, amely nagyszerű lendületbe jött a címvédő UVSE múlt hétvégi legyőzésével, hiszen a legnagyobb rivális ellen 13–10-et követően szerda este Tatabányán 17–4-re, most pénteken délben Szegeden pedig 22–4-re nyert!
Ezúttal is eloszlottak a feladatok, a sok találaton még több, kilenc mezőnyjátékos osztozott, a csapat a második negyedben nem is kapott gólt, összességében emberhátrányban is csak egyet – eközben a saját fórjaiból mind a hármat értékesítette.
Szóval, sima siker volt ez, amellyel a lányok továbbra is veretlenül vezetik a táblázatot, és fordulhatnak a Magyar Kupa-győztes Eger elleni rangadóra, amire jövő szombaton este hétkor kerül sor a Népligetben.
E.ON NŐI OB1, 10. FORDULÓ
Szeged–FTC-Telekom Waterpolo 4–22 (1–6, 0–4, 1–5, 2–7)
Gólok: Tóth-Csabai 4, Dömsödi 3, Kövesdi 3, Kuna 3, Pőcze 3, Illés 2, Vályi 2, Petik 1, Varró 1
A Magyar Kupa négyes döntője előtt idegenben győzte le a Spandaut az FTC-Telekom 21-8-ra a BL-ben.
Magabiztos, 12-7-es bajnoki győzelemmel hangoltak női pólósaink a Magyar Kupa-elődöntőre az UVSE ellen.
A november 25-i UVSE-FTC bajnoki póló-rangadó a Magyar Kupa-elődöntő felvezetése is lesz a riválisok között.
16-11-re győzött és hét forduló után továbbra is hibátlan a bajnokságban az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.
Szerda este nehéz bajnoki rangadóval kezdi a meccsdömpinget az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.
Látványos játékkal 17-14-re nyerték meg második meccsüket a Bajnokok Ligájában női pólósaink Rapallóban.
A Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában a Rapallo ellen játszanak női pólósaink.
15-11-re nyertek a BVSC ellen az FTC-Telekom női pólósai, akik remek formában utaznak a szombati BL-meccsre.