2022. augusztus 30.
Gólzáporos győzelem az Eb-n Németország ellen
Női válogatottunk az elvárható magabiztossággal nyert, több játékos megszórta magát.

Elsősorban a csapat hangulatának szempontjából volt szükség a győzelemre az Európa-bajnokságon, a női válogatott első két mérkőzése nem sikerült jól. A németek ellen viszont az első perctől azt történt, amit a lányok szerettek volna.

Bíró Attila csapata rögtön lerohanta a németeket, és bár az első támadások nem hoztak eredményt, a harmadik lövés, amelyet Vályi Vanda eresztett el, már utat talált. Ő folytatta a gólgyártást, a mezőnyfölényből pedig szépen lassan kiforgott a két csapat közti különbség.

A második negyed végéig egyetlen gólt kapott a csapat, miközben tizenhetet lőtt. A második félidőre lassult a tempó, de meglőtte első góljait felnőtt világversenyen klubunk fiatal centere, Dömsödi Dalma, és új igazolásunk, Farkas Tamara is.

A harmadik hely megszerzése miatt ez a mérkőzés is egy fontos lépés volt, hasonló magabiztosságra és lendületre van szükség a további két csoportmérkőzésen.

Európa-bajnokság, nők, 3. játéknap, Split

Magyarország-Németország 26-4 (7-1, 10-0, 3-1, 6-2)
Magyar gólszerzők: Gurisatti 5, Vályi, Farkas, Leimeter, Mahieu, Horváth B. 3-3, Dömsödi, Faragó 2-2, Szilágyi, Garda 1-1

A szezon legfontosabb szakaszához értünk

A bajnoki elődöntőben a Dunaújváros ellen küzd meg az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem az alapszakasz zárómeccsén

Az FTC-Telekom Waterpolo női csapata 16-9-re nyert a BVSC ellen az alapszakasz utolsó fordulójában.

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.

Jön az alapszakasz utolsó idegenbeli meccse

Tíz napon belül másodszor is találkozik az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a Szegeddel.

A vége fölényes győzelem lett

Magabiztos, 15-10-es sikert aratott az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. kerületi TVE otthonában.

Már az elődöntőre hangolódunk

Szombat este 18 órakor a III.Kerületi TVE otthonába látogat a FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fiatalokkal a csapatban nyertünk a Népligetben

18-7-es magabiztos győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata a Szeged elleni bajnokin.