2025. április 30.
Görögbe fogadva - a BL Final4 helyszínén készül az FTC
A BL-ben már legyőzött csapattal edzett a Final Four nyitányára a történelmet író Ferencváros - VIDEÓ

Az FTC-Telekom Waterpolo női vízilabdacsapata szerda reggel biztonságosan megérkezett Pireuszba, ahol május 2-án és 3-án rendezik meg a Bajnokok Ligája Final Fourját, amelybe a magyar együttes 2017-es fennállása óta először jutott be. A csapat a nap folyamán elfoglalta a szállását, megismerkedett a környékkel, este pedig a görög élvonalbeli bajnokságban szereplő, a Bajnokok Ligája selejtezőjében már korábban legyőzött Panioniosszal kétkapuzott. A napot magyar válogatott kiválóságunk, Leimeter Dóra foglalta össze a FradiMédiának.

A FradiMédia helyszíni stábja minden nap beszámol a mérkőzések előtti és utáni mozzanatokról, így kövesse a fradi.hu-t, a Ferencvárosi Torna Club Facebook-, Instagram-, és TikTok-oldalát, valamint a FradiMédia hivatalos YouTube-csatornáját.

 

A női Final Four volt a téma a Fradi Zóna Plusz első adásában

A férfi labdarúgással foglalkozó, nagysikerű meccsnapi értékelő műsor, a Fradi Zóna Értékelés Live, valamint az aktuális bajnoki mérkőzésnapot követő Fradi Zóna Elemzés után új műsorral bővül vodcastünk, a Fradi Zóna programkínálata, ugyanis indul a Fradi Zóna Plusz, amelyben a Ferencvárosi Torna Club labdarúgáson kívüli szakosztályai kerülnek a középpontba.

Április 30-án, szerdán debütált a Fradi Zóna Plusz első adása, amelyet a labdarúgással foglalkozó Fradi Zóna Értékelés Live-hoz és a Fradi Zóna Elemzéshez hasonlóan az FTC hivatalos YouTube-csatornáján lehet megtekinteni.

Az első epizód műsorvezetője az FTC vízilabda-szakosztályának sajtófelelőse, Kovács Dániel, vendégei pedig az FTC ügyvezető alelnöke, Nyíri Zoltán, az FTC-Telekom női vízilabdacsapatának vezetőedzője, Matajsz Márk, a magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya, Cseh Sándor, valamint a korábbi kiváló vízilabdázó, az olimpiai bronzérmes, Európa-bajnok, háromszoros Bajnokok Ligája-győztes Szücs Gabriella.

"
"
Cikkajánló

Győztes gálameccsel indult a szezon

A FTC-Telekom női pólósai 14-9-re győzték le felkészülési mérkőzésen a nagy rivális UVSE-t.

Szoros csatában maradtunk le a bronzéremről

Az U18-as leány válogatott 8-7-es vereséget szenvedett az Egyesült Államoktól, így negyedik lett a vb-n.

A bronzéremért játszhatunk a világbajnokságon

13-10-es vereséget szenvedett az U18-as leány pólóválogatott az elődöntőben.

U18-as leány vb-vel zárul az utánpótlásviadalok sora

A két FTC-játékost soraiban tudó pólóválogatott éremesélyese a Kanári-szigeteken rendezett tornának.

Horváth: „Minden évben nemzetközi szinten játszhatok”

Fiatal pólósunk az U20-as Eb-arany után értékelt, és tekintett előre az első FTC-s szezonjára.

Horváth Zsófi U20-as Eb-győztes a női pólóválogatottal

A magyar csapat a döntőben ötméteresekkel verte a csapat a spanyolokat.

Petrovics: „Jó úton jár a Fradi női utánpótlása!”

Az U16-os vb negyedik helye és az FTC fiataljainak fejlődése is igazolja az elvégzett munkát.

Hosszú távra tervezünk női pólócsapatunkkal

Kilenc magyar játékosunk hosszabbított szerződést, így a női csapat magja az olimpiáig biztosan együtt marad.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin