A lehető legjobban indult a találkozó női vízilabdacsapatunk számára, az Újváros-nevelés Gurisatti rögtön az első támadásban értékesített egy emberelőnyös szituációt, majd Neszmély Boglárka hárított egyet. Gurisatti folytatta a gólgyártást, akit a januári hónap legjobb játékosa, Kuna Szonja követett. A hazai szépítést Leimeter feledtette. A negyedet egy fehér sapkás gól zárta, így kétgólos előnnyel mehettünk tovább.
Simon-Illés Anna az első percben növelte tovább a két csapat közti különbséget, amit Garda csökkenteni tudott. A harmadik negyedben Tóth-Csabai iratkozott fel a góllövők közé, de kétszer is betalált ellenfelünk, ezzel szorossá téve a találkozót. Dömsödi Dalma nyugtatta meg a kedélyeket egy kicsit, de Garda büntetőgólja ismét felborzolta azokat.
A záró felvonásban egyenlített ellenfelünk, és egy új meccs kezdődött. Dömsödi kiállítást szerzett, majd Gurisatti újból vezetéshet juttatta a mieinket, de Garda ismét egalizált. A végjátékot mégis mi bírtuk jobban, Gurisatti és Farkas találtak be fórból, így 11-9 re nyertük az eddig hibátlan csapatok csatáját, és veretlenül vezetjük az OB I-et.
Szombaton újabb fontos mérkőzés vár ránk, a Terrassát fogadjuk az Euro Kupában kétgólos hátrányból.
OB I, nők, 7. forduló, elhalasztott mérkőzés
Dunaújváros – FTC-Telekom Waterpolo 9-11 (2-4, 1-1, 3-2, 3-4)
Az FTC gólszerzői: Gurisatti 4, Simon-Illés 2, Leimeter, Kuna, Tóth-Csabai, Dömsödi, Farkas 1-1
Vízilabdázóink, Kurucz-Gurisatti Gréta és Leimeter Dóra szép barátságukról meséltek - VIDEÓ!
Történelmet írt női vízilabdacsapatunk! A lányok így ünnepelték a magyar bajnoki címet! – VIDEÓ
A döntő harmadik meccsét is megnyerte az FTC-Telekom női csapata a címvédő UVSE ellen.
Kedden a döntő harmadik meccsén egy újabb Fradi-sikerrel bajnokok lehetnek női pólósaink.
A FTC leány vízilabdacsapata negyedik helyen fejezte be a 2024/25-ös országos döntőt Szentesen.
Kőkemény rangadón küzdött nagyot a Fradi női pólócsapata, amely mindig tudott egy újat húzni - VIDEÓ!
Óriási csatában 9-6-ra nyertek női pólósaink az UVSE otthonában, így kedden bajnokok lehetnek.
Hétvégén a párharcok második meccsén küzd a bajnoki trófeáért az FTC-Telekom női és férfi vízilabdacsapata.