2023. február 8.
Hibátlanul a tabella élén!
Az FTC-Telekom Waterpolo női csapata Dunaújvárosban aratott sikert az utolsó percekben.

A lehető legjobban indult a találkozó női vízilabdacsapatunk számára, az Újváros-nevelés Gurisatti rögtön az első támadásban értékesített egy emberelőnyös szituációt, majd Neszmély Boglárka hárított egyet. Gurisatti folytatta a gólgyártást, akit a januári hónap legjobb játékosa, Kuna Szonja követett. A hazai szépítést Leimeter feledtette. A negyedet egy fehér sapkás gól zárta, így kétgólos előnnyel mehettünk tovább.

Simon-Illés Anna az első percben növelte tovább a két csapat közti különbséget, amit Garda csökkenteni tudott. A harmadik negyedben Tóth-Csabai iratkozott fel a góllövők közé, de kétszer is betalált ellenfelünk, ezzel szorossá téve a találkozót. Dömsödi Dalma nyugtatta meg a kedélyeket egy kicsit, de Garda büntetőgólja ismét felborzolta azokat.

A záró felvonásban egyenlített ellenfelünk, és egy új meccs kezdődött. Dömsödi kiállítást szerzett, majd Gurisatti újból vezetéshet juttatta a mieinket, de Garda ismét egalizált. A végjátékot mégis mi bírtuk jobban, Gurisatti és Farkas találtak be fórból, így 11-9 re nyertük az eddig hibátlan csapatok csatáját, és veretlenül vezetjük az OB I-et.

Szombaton újabb fontos mérkőzés vár ránk, a Terrassát fogadjuk az Euro Kupában kétgólos hátrányból.

OB I, nők, 7. forduló, elhalasztott mérkőzés
Dunaújváros – FTC-Telekom Waterpolo 9-11 (2-4, 1-1, 3-2, 3-4)
Az FTC gólszerzői: Gurisatti 4, Simon-Illés 2, Leimeter, Kuna, Tóth-Csabai, Dömsödi, Farkas 1-1

"
"

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.

Jön az alapszakasz utolsó idegenbeli meccse

Tíz napon belül másodszor is találkozik az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a Szegeddel.

A vége fölényes győzelem lett

Magabiztos, 15-10-es sikert aratott az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. kerületi TVE otthonában.

Már az elődöntőre hangolódunk

Szombat este 18 órakor a III.Kerületi TVE otthonába látogat a FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fiatalokkal a csapatban nyertünk a Népligetben

18-7-es magabiztos győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata a Szeged elleni bajnokin.