
Amint arról beszámoltunk, négy ferencvárosi játékossal a keretében utazott el Athénba az olimpiai felkészülés állomásának is tekinthető Világliga Szuperdöntőre a magyar női vízilabda-válogatott.
Bíró Attila együttese Japán ellen kezdte meg szereplését a hatnapos tornán, a meccskeretben helyet kapott mind a négy ferencvárosi játékos.
Csehó-Kovácsné Kasó Orsolya (képünkön) cserekapusként a második félidőben kapott játéklehetőséget, míg a mezőnyjátékosaink közül Vályi Vanda kettő, Máté Zsuzsanna pedig egy góllal járult hozzá a magyar válogatott 26-10-es győzelméhez, Illés Anna ezúttal nem szerzett gólt.
A magyar válogatott kedden 15.45-től Oroszország ellen folytatja szereplését a csoportkörben.
Női vízilabda, Világliga Szuperdöntő, csoportkör, 1. forduló
Magyarország – Japán 26-10 (7-1, 5-4, 5-1, 9-4)
Athén, Olimpiai Központ, vezette: Teixido (spanyol), Salnichenko (kazah)
Magyarország: Magyari - Szücs 1, Illés, Vályi 2, Keszthelyi 5, Gurisatti 5, Parkes 7. Csere: Kasó (kapus), Leimeter 2, Antal 3, Máté 1. Szövetségi kapitány: Bíró Attila
Az FTC-Telekom női pólósai hétgólos előnyből várják az UVSE elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágóját.
A magyar női pólóválogatott 9-7-re legyőzte Ausztráliát, ezzel kivívta helyét a Világkupa Szuperdöntőjében.
Gólgazdag mérkőzésen, 28-13-ra nyert Japán ellen a magyar női vízilabda-válogatott.
Kőkemény meccsen maradt alul a magyar válogatott a görögökkel szemben a Világkupán.
A hátralévő meccseken még küzdhet a Világkupa Szuperdöntőért a magyar női vízilabda-válogatott.
A női vízilabda-válogatott 16-12-re győzött, a spanyolok ellen a Szuperdöntő lesz a tét.
12-8-as vereséggel kezdte a Világkupát a négy Fradistával vízbe ugró magyar női vízilabda-válogatott.
A bajnoki döntőbe jutó csapatunkból négy játékos került a válogatott a Világkupa-keretébe.