Két magabiztos győzelemmel kezdte a 2020-as évet a Ferencváros női vízilabdacsapata, amely Tatabányán nyert 19-6-ra, majd hazai medencében aratott 16-10-es sikert a Szeged ellen. A következő két bajnoki sem ígérkezik sokkal nehezebbnek, hiszen szerda este a tabella alsóbb régiójában helyet foglaló III. kerületi TVE-hez látogatunk, majd három nappal később a sereghajtó és még pont nélkül álló Budapesti Honvédot fogadjuk. Előbbit 14-5-re, utóbbit 20-3-ra győztük le ősszel, így kijelenthető, hogy kötelező a Fradinak hat ponttal zárnia ezt a hetet.
A szombat délutáni meccs után viszont a Népligeti uszodából a Groupama Aréna felé veszi az irányt csapatunk, ugyanis a „Szakosztályok az Arénában” program keretein belül pólós lányainkkal találkozhatnak a szurkolók a Penny Market családi szektor alatt egy órával a meccskezdés előtt, vagyis 18 óra 30 perctől. Várunk mindenkit szeretettel!
NŐI VÍZILABDA OB I
Alapszakasz 12.forduló, 2020.02.12., szerda 19:00
Budapest, Kalap utca 1., TVE Sportuszoda
III. kerületi TVE - FTC-Telekom Waterpolo
A belépés ingyesen
Alapszakasz 13.forduló, 2020.02.15., szombat 16:30
Budapest, FTC-MVM Sportközpont, Népligeti uszoda
FTC-Telekom Waterpolo - BHSE
A belépés ingyesen
Az FTC lett az első magyar klub, amely egy szezonon belül mindkét vízilabdacsapatával BL-érmet nyert.
Kurucz-Gurisatti Gréta büszke volt az FTC-re az ötméteresekkel elvesztett BL-döntő után – VIDEÓ!
Női pólósaink vereséget szenvedtek az Olympiakosz ellen, így az ezüstérem jutott az FTC-Telekomnak.
Az Olympiakosz legyőzésével történelmi sikert érhet el a döntőben az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.
Az ötméterespárbajban megnyert kaotikus elődöntő után nehezen találták a szavakat női pólósaink – VIDEÓ!
Drámai ötméterespárbaj után 15-14-re legyőztük a Sant Andreut, és bejutottunk a Bajnokok Ligája fináléjába.
Kurucz-Gurisatti Gréta nagy önbizalommal várja a címvédő Sant Andreu elleni BL-elődöntőt – VIDEÓ!
Kurucz-Gurisatti Gréta és Leimeter Dóra hosszú évek óta jó barátnők - VIDEÓ!