2021. július 6.
Kanada legyőzésével szép jubileumot ünnepelt a fradista
A magyar női vízilabda-válogatott 13-7-es sikerrel hangolt az olimpiára hazai medencében.

A hétfői 9-9-es döntetlen után újabb meccs várt a magyar női vízilabda-válogatott Kanada ellen a margitszigeti felkészülési párharc második felvonásán.

Bár Kanada kétszer is vezetett a meccs elején, az első negyed végére a magyarok fordítottak és 4-2-re elhúztak. A második nyolc perc egyetlen magyar, egyben saját maga második gólját a 200. válogatottságát ünneplő ferencvárosi Illés Anna (a képen) szerezte, Kanada azonban egy találattal közelebb került a mieinkhez.

A nagyszünet után beindult a magyar henger. A harmadik negyedet 3-1-re, az utolsó játékrészt pedig 5-2-re nyertük meg. Illés mellett a másik fradista, Vályi Vanda is betalált egyszer, a magyar válogatott pedig remek, 13-7-es győzelemmel hangolt a tokiói olimpiára.

NŐI VÍZILABDA
FELKÉSZÜLÉSI PÁROS MÉRKŐZÉS, MARGITSZIGET
2. MÉRKŐZÉS
Magyarország-Kanada 13-7 (4-2, 1-2, 3-1, 5-2)
Gólszerzőink: Szilágyi 3, Illés, Keszthelyi-Nagy, Garda 2-2, Vályi, Gurisatti, Szűcs, Leimeter 1-1

"
"

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.

Jön az alapszakasz utolsó idegenbeli meccse

Tíz napon belül másodszor is találkozik az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a Szegeddel.

A vége fölényes győzelem lett

Magabiztos, 15-10-es sikert aratott az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. kerületi TVE otthonában.

Már az elődöntőre hangolódunk

Szombat este 18 órakor a III.Kerületi TVE otthonába látogat a FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fiatalokkal a csapatban nyertünk a Népligetben

18-7-es magabiztos győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata a Szeged elleni bajnokin.