2021. március 3.
Kikaptunk az UVSE-től az OB I-ben
Nem sikerült szorossá tenni a női vízilabda derbit.

Nem indult jól női vízilabdacsapatuk UVSE elleni bajnokija. Az első negyedben ellenfelünk négyszer is betalált, míg együttesünk Tóth Csabai Dóra révén 2-0-nál csak szépíteni tudott (1-4).

A második játékrészben nem tudtunk közelebb kerülni a vendégekhez – egy gól itt, három ott, így 7-2-es UVSE-vezetéssel mentünk a szünetre.

A harmadik negyed sikerült a legjobban, még azzal együtt is, hogy három kapott góllal indítottuk azt. Ezután azonban nekünk is több minden összejött, egymást követően Illés Anna, Pőcze Panna és Muzsnay Fanni is gólt szerzett, így ez az időszak iksszel zárult, a vendégelőny viszont megmaradt (5-10).

A negyedik negyedet 5-2-re nyerte ellenfelünk, amely végül 15-7-es győzelmet aratott az FTC-Telekom ellen.

E.ON Női vízilabda OB I, 15. forduló

FTC-Telekom – UVSE Hunguest Hotels 7-15 (1-4, 1-3, 3-3, 2-5)

Gólszerzőink: Muzsnay (2), Máté, Pőcze, Illés, Kuna, Tóth Csabai

"
"

Négy Fradi játékos az olimpiai keretben!

Bíró Attila 18 fős olimpiai keretet hirdetett, ebből jelöli majd ki a Tokióba utazó csapatát.

Vicces játékban kiderült a titokzatos csomagok rejtélye

Női vízilabdázóinknak egy különleges játékkal készültünk. Vajon sikerült nekik minden feladvány? - VIDEÓ!

Történelmi Fradi-érem - „Végre sikerült behúzni!”

Női vízilabdacsapatunk másodszor is legyőzte a BVSC-t, így bronzérmes lett az OB I-ben - VIDEÓ!

Megszerezte a bronzérmet női vízilabda csapatunk!

Az FTC-Telekom női vízilabda csapata 12-9-re legyőzte a BVSC-t és megszerezte a bajnokság harmadik helyét.

Jön a második felvonás, folytatódik a bronzcsata

Az FTC-Telekom Waterpolo női csapata a Népligetben fogadja a BVSC-t, hazai pályán nyerheti meg a bronzérmet.

Fradi-sikerrel indult a bronzcsata

Az FTC-Telekom büntetőpárbaj után nyerte meg az első meccset, így szerdán lezárhatja a párharcot.

Nem sikerült, idegenben kezdjük a bronzcsatát!

Az FTC-Telekom Waterpolo női csapata 9-9-es döntetlent játszott a BVSC-vel.