2023. február 4.
Magabiztos győzelem a Szeged ellen
Az FTC-Telekom Waterpolo női csapata 17 gólos győzelemmel menetel tovább az OB I-ben.

Könnyebb meccsnek ígérkezett a Szeged elleni találkozónk, ennek ellenére viszont tapadt ránk a vendégcsapat az első negyed elején. Pőcze volt eredményes először, majd Farkas Tamara lógott meg, és fejezte be higgadtan ziccerét. A vendégek zárkóztak, majd Gurisatti gólja után is betaláltak. Dömsödi centerakciója után viszont Petik Panna és Belén Vosseberg 1-1 gólja és Gurisatti két találata következett. A negyedet a fiatal Awad Zoya és Gurisatti találata zárta.

A megszokott lendülettel folytattuk a mérkőzést, Farkas Tamara másodjára is megrezgette a hálót, de egyből jött a válasz a kék sapkásoktól. Simon-Illés, Farkas, Lengyel, és Pőcze Panna egymás után növelte az előnyünket, végül ellenfelünk volt eredményes utoljára az első félidőben.

Simon-Illés duplával indított a fordulás után, majd a fiatal Nagy Laura is feliratkozott a góllövőlistára, de az utolsó negyed előtti nyolc percet sem úsztuk meg kapott gól nélkül. Lengyel ismét betalált, Gurisatti pedig meglőtte 20. gólunkat a záró felvonásban, majd Pőcze tovább növelte előnyünket. Ezt egy szegedi gól követte, de Awad Zoya ismét megvillant. A meccs utolsó felében Estelle Millot talált be két szegedi gól mellett.

A találkozót 24-7-re nyertük meg, jövőhéten viszont nagy feladatok elé néz női csapatunk, szerdán a Dunaújváros ellen a tabella első helyéért, szombaton a Terrassa ellen az Euro Kupa-továbbjutásért ugranak majd vízbe játékosaink.

OB I, nők, 11. forduló
FTC-Telekom Waterpolo – Szeged 24-7 (10-2, 5-2, 3-1, 6-2)
Az FTC gólszerzői: Gurisatti 5, Farkas, Simon-Illés, Pőcze 3, Awad, Lengyel 2, Dömsödi, Vosseberg, Petik, Nagy, Millot, Tóth-Csabai 1

"
"

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.

Jön az alapszakasz utolsó idegenbeli meccse

Tíz napon belül másodszor is találkozik az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a Szegeddel.

A vége fölényes győzelem lett

Magabiztos, 15-10-es sikert aratott az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. kerületi TVE otthonában.

Már az elődöntőre hangolódunk

Szombat este 18 órakor a III.Kerületi TVE otthonába látogat a FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fiatalokkal a csapatban nyertünk a Népligetben

18-7-es magabiztos győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata a Szeged elleni bajnokin.