2021. március 13.
Magabiztosan nyert Szentesen női csapatunk
Az FTC-Telekom Waterpolo 16-7-re győzött az Ob I 14. fordulójában.

Illés Anna öt góljával kezdte négy meccses menetelését, az FTC-Telekom női csapata Szentesen győzött 16-7-re.

Jól kezdett Béres Gergely csapata, az FTC trénere a mérkőzés előtti napon ünnepelte születésnapját. Vályi Vanda hozta el az első ráúszást és Illés volt eredményes az akció végén és ezzel egy 6-1-es roham kezdődött, Pőcze Panna, Kövesdi Vivien, Muzsnay Fanni és Kuna Szonja talált be.

Egy kapott gól után ismét növeltük az előnyt, és Kövesdi góljával már héttel vezettünk (3-11). Három perces gólcsend után újra a Fradi hatosa, Kövesdi lőtte megúszásból sorozatban harmadik, csapatunk tizenkettedik gólját.

Illés kétszer, majd Tóth-Csabai Dóra találatával lett közte tíz, de a végszó a Szentesé lett a 16-7-re végződő bajnoki találkozón. Egy nagyon kemény csata következik, a lányok a Dunaújváros vendégi lesznek március 17-én, 19:00-kor.

Női Ob I 13. forduló
2021.03.13. 18:00
Szentes
Szentes–FTC-Telekom Waterpolo 7-16 (1-5,2-3,3-5,1-3)
Gólszerzőink: Illés 5, Kövesdi 4, Vályi 2, Kuna 2, Tóth-Csabai 1, Muzsnay 1, Pőcze 1
Zárt Kapu

"
"

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.

Jön az alapszakasz utolsó idegenbeli meccse

Tíz napon belül másodszor is találkozik az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a Szegeddel.

A vége fölényes győzelem lett

Magabiztos, 15-10-es sikert aratott az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. kerületi TVE otthonában.

Már az elődöntőre hangolódunk

Szombat este 18 órakor a III.Kerületi TVE otthonába látogat a FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fiatalokkal a csapatban nyertünk a Népligetben

18-7-es magabiztos győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata a Szeged elleni bajnokin.