2021. január 22.
Magyar győzelem, négy között a női válogatott!
Az olimpiai kvalifikációs torna negyeddöntőjében magabiztosan nyert a fradistákkal kiálló női pólóválogatott.

A trieszti selejtezőtorna csoportkörének utolsó, csütörtöki játéknapján elszenvedett vereség után pénteken a negyeddöntőben Franciaország várt a két Fradi-játékossal, Illés Annával és Vályi Vandával kiálló magyar női vízilabda-válogatottra. Bíró Attila Európa-bajnoki bronzérmes együttese az első negyedtől kezdve dominált, rögtön az elején betalált Vályi Vanda is. A szünetben már 7-3-ra vezettünk.

A játék képe a fordulást követően sem változott, Illés Anna gólt szerzett, így az 5-2-re megnyert harmadik negyed után (ekkor 12-5 volt az állás a magyarok javára) már nem sok kérdés maradt a végjátékra. Végül 20-7 lett a vége, ezzel válogatottunk bejutott a legjobb négy közé, ahol már a kvótáért száll harcba szombaton.

Ellenfelünk az izraelieket 15-6-ra legyőző házigazda, az olasz csapat lesz.

Fotó forrása: waterpolo.hu

Női vízilabda, olimpiai selejtező, Trieszt

Magyarország–Franciaország 20-7 (4-2, 3-1, 5-2, 8-2)

A magyar csapat gólszerzői: Keszthelyi 5, Illés 3, Garda, Leimeter, Szilágyi, Gurisatti és Rybanska 2-2, Vályi és Szücs 1-1

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.

Jön az alapszakasz utolsó idegenbeli meccse

Tíz napon belül másodszor is találkozik az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a Szegeddel.

A vége fölényes győzelem lett

Magabiztos, 15-10-es sikert aratott az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. kerületi TVE otthonában.

Már az elődöntőre hangolódunk

Szombat este 18 órakor a III.Kerületi TVE otthonába látogat a FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fiatalokkal a csapatban nyertünk a Népligetben

18-7-es magabiztos győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata a Szeged elleni bajnokin.

Kezdődik az alapszakasz hajrája

Szerda este a Szegedet fogadja a Népligetben az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Vereség az UVSE ellen

Női vízilabdacsapatunk 15-9-re kikapott az UVSE vendégeként.

Derbi az alapszakasz-győzelemért

A hatalmas csatát hozó novemberi Magyar Kupa-döntő után találkozik ismét az FTC és az UVSE.