A 15-8-as népligeti győzelem után női pólósainak jobban meg kellett küzdeniük a sikerért az OB I döntőjének második meccsén, de a jobb hajrának köszönhetően 16-11-re nyerni tudtak a BVSC otthonában. Ez pedig azt jelenti, hogy az FTC-Telekom bajnok lehet május 31-én a Császár-Komjádi Sportuszodában, a párharc harmadik összecsapásán. A három gólig jutó Kovács-Csatlósné Szilágyi Dorottya értékelt a Fradi Médiának.
A Fradi női pólósai már Máltára hangolnak, ahol a BL Final Fourban újabb trófeáért harcolnak – VIDEÓ!
Ismerjék meg vízilabdázónk, Elefteria Plevritu különleges oldalát a ruhák és a fotózás világából - VIDEÓ!
Pólósaink 19-8-ra nyerték meg a harmadik meccset a BVSC ellen, és szerezték meg a második bajnoki címüket.
Az FTC-Telekom világklasszisa keményen edzett sérülése után, hogy játszhasson a szezon legfontosabb meccsein.
A döntő második meccsén nehezebben nyert az FTC-Telekom női vízilabdacsapata, de közel került a címvédéshez.
A hazai győzelem után a BVSC-hez látogat az FTC-Telekom női pólócsapata a bajnoki döntő második meccsére.
15-8-as BVSC elleni sikerrel kezdték az FTC-Telekom női pólósai a bajnoki finálét.
Az FTC-Telekom magabiztosan 15-8-ra verte otthon a BVSC-Manna ABC-t a női vízilabda-döntő nyitányán.