2026. május 24.
„Már csak egy győzelemre vagyunk a bajnoki címtől”
Kovács-Csatlósné Szilágyi Dorottya nyilatkozott a 16-11-re megnyert második bajnoki döntő után – INTERJÚ!

A 15-8-as népligeti győzelem után női pólósainak jobban meg kellett küzdeniük a sikerért az OB I döntőjének második meccsén, de a jobb hajrának köszönhetően 16-11-re nyerni tudtak a BVSC otthonában. Ez pedig azt jelenti, hogy az FTC-Telekom bajnok lehet május 31-én a Császár-Komjádi Sportuszodában, a párharc harmadik összecsapásán. A három gólig jutó Kovács-Csatlósné Szilágyi Dorottya értékelt a Fradi Médiának.

"
"
Cikkajánló

Leimeter Dóra: A célunk, hogy érmet szerezzünk

A Fradi női pólósai már Máltára hangolnak, ahol a BL Final Fourban újabb trófeáért harcolnak – VIDEÓ!

Világklasszisunk a divatban is diktálja a tempót

Ismerjék meg vízilabdázónk, Elefteria Plevritu különleges oldalát a ruhák és a fotózás világából - VIDEÓ!

Először védett címet az FTC-Telekom női csapata!

Pólósaink 19-8-ra nyerték meg a harmadik meccset a BVSC ellen, és szerezték meg a második bajnoki címüket.

Bombahír – Keszthelyi Rita játszik a vasárnapi döntőn

Az FTC-Telekom világklasszisa keményen edzett sérülése után, hogy játszhasson a szezon legfontosabb meccsein.

Újabb Fradi-siker, egy győzelemre van a bajnoki cím

A döntő második meccsén nehezebben nyert az FTC-Telekom női vízilabdacsapata, de közel került a címvédéshez.

Egy lépésre kerülhetünk a címvédéstől

A hazai győzelem után a BVSC-hez látogat az FTC-Telekom női pólócsapata a bajnoki döntő második meccsére.

Magabiztos győzelemmel kerültünk előnybe a döntőben

15-8-as BVSC elleni sikerrel kezdték az FTC-Telekom női pólósai a bajnoki finálét.

Neszmély: Megtapasztalták, milyen ellenünk játszani

Az FTC-Telekom magabiztosan 15-8-ra verte otthon a BVSC-Manna ABC-t a női vízilabda-döntő nyitányán.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin