2022. október 21.
Nagyarányú győzelem a Szentes ellen
Női pólócsapatunk könnyed játékkal tarolt, Vosseberg is meglőtte első góljait az FTC-ben.

Az első három támadásból három gólt lőtt az FTC női csapata a Szentes elleni bajnoki mérkőzésen, ezzel meg is adta a találkozó alaphangulatát. A Népligetbe kilátogató szurkolók egy könnyedén, de határozottan pólózó Fradit láthattak, amelynek játéka – főleg védelme - nagyon jól működött.

Neszmély Boglárka kapujáig alig jutott el lövés, vagy ha mégis, azt remekül hárította. Kiemelkedő volt az első negyedben, amikor 4-2-nél büntetőt védett, hiszen ezt követően 23 percig nem tudott betalálni a Szentes.

A játék minden elemében felülmúltuk a sok fiatallal játszó vendégeket, de nálunk sem sokat ült a parton a 16 esztendős Nagy Laura. Ezen a mérkőzésen tört meg a jég Belén Vosseberg számára is, német légiósunk megszerezte első góljait a magyar bajnokságban – háromszor is eredményes tudott lenni.

Női csapatunk következő kihívása már sokkal jelentősebb lesz, a Magyar Kupa negyeddöntőjében a Dunaújváros lesz az ellenfél november 11-én. De ezzel a lendülettel és legalább ezzel a pontossággal sikerülhet bejutni az elődöntőbe a kupában is.

OB I, nők, 3. forduló

FTC-Telekom-Szentes 25 -5 (6-2, 4-0, 8-0, 7-3)
Az FTC gólszerzői: Gurisatti 6, Vosseberg, Millot, Farkas 3-3, Leimeter, Petik, Máté, Pőcze 2-2, Dömsödi, Simon-Illés 1-1

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.

Jön az alapszakasz utolsó idegenbeli meccse

Tíz napon belül másodszor is találkozik az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a Szegeddel.

A vége fölényes győzelem lett

Magabiztos, 15-10-es sikert aratott az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. kerületi TVE otthonában.

Már az elődöntőre hangolódunk

Szombat este 18 órakor a III.Kerületi TVE otthonába látogat a FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fiatalokkal a csapatban nyertünk a Népligetben

18-7-es magabiztos győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata a Szeged elleni bajnokin.