2020. február 13.
Négygólos különbséggel nyertek női pólósaink
Tóth Csabai Dóra ötször is betalált a III. kerület ellen.

Az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. Kerületi TVE ellen vendégeskedett az OB I 12. fordulójában.

2-2-es állásnál ért véget az első negyed, a félidőben azonban már 7-4-re vezettünk. A harmadik negyedben 3-3 gólt dobott mindkét csapat, a mérkőzés végére pedig 12-8-as végeredményt alakítottunk ki.

A Fradi részéről Tóth Csabai Dóra öt, Illés Anna és Muzsnay Fanni kettő-kettő, míg Gémes Anett, Ráski Lilla és Máté Zsuzsanna egy-egy gólt szerzett.

A mieink továbbra is a második helyen állnak a tabellán.

Női OB I, 12. forduló
III. Kerületi TVE - FTC-Telekom Waterpoló 8-12 (2-2, 2-5, 3-3, 1-2)
Gólszerzőink: Tóth Csabai Dóra (5), Illés Anna (2), Muzsnay Fanni (2), Gémes Anett, Ráski Lilla, Máté Zsuzsanna

"
"

Így juthatunk ki a tokiói olimpiára

Elkészült a női vízilabda olimpiai selejtezőtorna programja! Válogatottunknak döntőbe kell jutnia a kvótához.

Győzelem fiatalokkal a fedélzeten

Sorozatban negyedik bajnoki sikerét aratta az FTC-Telekom Waterpolo női csapata, amely újoncot avatott.

III. kerület, Népliget, Groupama Aréna

Mozgalmas hét elé néz az FTC-Telekom Waterpolo női csapata, amely az FTC-Fehérvár bajnokira is kilátogat.

Ráski vezérletével könnyedén nyertünk

A Tatabánya után a Szeged sem jelentett gondot az FTC-Telekom Waterpolo női csapatának az ob I-ben.

13 gólos siker női pólósainktól

Az Eb-bronzérmes válogatott kulcsembere nélkül sem adott esélyt a Tatabányának az FTC-Telekom Waterpolo.

„A lefújáskor nagy kő esett le a szívemről”

Eb-bronzérmes női vízilabdacsapatunk játékosa, Illés Anna nyilatkozott a hollandok elleni bronzmeccs után.

Illés Anna a legjobbkor talált be, megvan a bronzérem!

Hollandia legyőzésével a 3. helyen zárta a hazai rendezésű Eb-t a magyar női vízilabda-válogatott.

EB2020: Nincs meg a döntő és egyelőre az olimpia sem

Kikapott az elődöntőben, így a bronzéremért játszhat a magyar női vízilabda-válogatott az Európa-bajnokságon.