2019. október 9.
Nem okozott gondot az újonc
Harmadik meccsét is könnyedén nyerte meg az FTC-Telekom Waterpolo női csapata, amely így veretlen.

17-7, majd 17-6-os győzelem után újabb sikert lehetett várni az FTC női csapatától, ugyanis a még nyeretlen újonc látogatott hozzánk. A III.kerületi TVE csapatában két ismerős arc is volt, hiszen korábbi csapatkapitányunk, Kisteleki Dóra mellett Illés Henrietta is ellenfélként tért vissza a Népligetbe.

A Fradi már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát, ugyanis 7-1-re vezettünk a meccs felénél, majd ez az előny még tovább nőtt. Ezen a meccsen mutatkozott be negyedik igazolásunk, Ráski Lilla, aki gólt és gólpasszt jegyzett első FTC-s mérkőzésén. Összesen kilenc játékosunk is betalált, de mellettük meg kell említeni a csapat fantasztikus védekezését és a kapusok teljesítményét, mivel 42 lövésből mindössze 5 gólt kaptunk. Csehó-Kovácsé Kasó Orsolya 82%-os védési hatékonysággal zárt, míg az őt váltó fiatal Neszmély Boglárka is 50%-al védett, amikor már lankadt a koncentráció a hatalmas előny miatt.

A meccset végül 14-5-re nyertük meg, így három forduló után továbbra is hibátlanok vagyunk. Mellettünk a három nagy riválisunk is megnyerte harmadik bajnokiját, ezzel a mezőny papíron legerősebb csapatai, az UVSE, a Dunaújváros, az FTC és a BVSC állnak a tabella élén. Szombaton újabb forduló következik, amikor is a Budapesti Honvéd otthonába látogatunk a Kőér utcába.

NŐI VÍZILABDA OB I

Alapszakasz 3. forduló, 2019.10.09., szerda

FTC-MVM Sportközpont, Népligeti uszoda

FTC-Telekom – III. Kerületi TVE 14-5 (2-0, 5-1, 5-1, 2-3)

Gólszerzők: Muzsnay 3, Máté Zs. 2, Kövesdi 2, Gémes 2, Petik, Ráski, Illés A., Hajdú, Tóth-Csabai 1-1

"
"

Egy lépéssel közelebb a döntőhöz

17-10-es győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata az elődöntő első felvonásán a Dunaújváros ellen.

A szezon legfontosabb szakaszához értünk

A bajnoki elődöntőben a Dunaújváros ellen küzd meg az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem az alapszakasz zárómeccsén

Az FTC-Telekom Waterpolo női csapata 16-9-re nyert a BVSC ellen az alapszakasz utolsó fordulójában.

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.