Az első negyedet leszámítva kézben tartotta csapatunk a döntő nyitányát, így a háromból egy győzelem már megvan abból a háromból, ami a bajnoki cím megszerzéséhez szükséges. Nem indult könnyen az összecsapás, a vendégek jól bírták a tempót, így mindössze 1-1 gólt láthatott a közönség, a második félidőre azonban kinyílt az olló, így 15-8-as sikerrel az FTC-Telekom 1-0-ra vezet összesítésben. A mérkőzést kapusunk, Neszmély Boglárka értékelte.
A párharc második felvonása vasárnap 16 órától a Szőnyi úton.
MOL NŐI VÍZILABDA OB I
Döntő 1. mérkőzés
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont
FTC-Telekom – BVSC-Manna ABC 15–8 (1-1, 4-1, 7-3, 3-3)
A Fradi női pólósai már Máltára hangolnak, ahol a BL Final Fourban újabb trófeáért harcolnak – VIDEÓ!
Ismerjék meg vízilabdázónk, Elefteria Plevritu különleges oldalát a ruhák és a fotózás világából - VIDEÓ!
Pólósaink 19-8-ra nyerték meg a harmadik meccset a BVSC ellen, és szerezték meg a második bajnoki címüket.
Az FTC-Telekom világklasszisa keményen edzett sérülése után, hogy játszhasson a szezon legfontosabb meccsein.
Kovács-Csatlósné Szilágyi Dorottya nyilatkozott a 16-11-re megnyert második bajnoki döntő után – INTERJÚ!
A döntő második meccsén nehezebben nyert az FTC-Telekom női vízilabdacsapata, de közel került a címvédéshez.
A hazai győzelem után a BVSC-hez látogat az FTC-Telekom női pólócsapata a bajnoki döntő második meccsére.
15-8-as BVSC elleni sikerrel kezdték az FTC-Telekom női pólósai a bajnoki finálét.