2019. június 4.
Rajt vereséggel
A magyar női vízilabda-válogatott 12-9-re kikapott az Egyesült Államoktól.

Csehó-Kovácsné Kasó Orsolya és Tóth-Csabai Dóra révén két fradista tagja a magyar női vízilabda-válogatott keretének a hazai rendezésű Világliga szuperdöntőn.

Az első csoportmeccsen a magyar csapat 12-9-re kikapott az Egyesült Államoktól. Szerdán Oroszország, csütörtökön Kanada lesz a magyarok ellenfele.

A csoportmeccsek csak a negyeddöntő párosítását döntik el, a négy csapatból egy sem fejezi be a szuperdöntőt a három mérkőzés után.

Hatodik helyen zárt a válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott 12-7-re veszítette el utolsó Világliga-mérkőzését Ausztrália ellen.

Az ötödik helyért játszhat a női pólóválogatott

A Világliga szuperdöntőjének 5-8. helyéért zajló mérkőzésén Magyarország 15-14-re nyert a kínaiak ellen.

Tóth-Csabai gólt lőtt, vereség Hollandia ellen

Az Európa-bajnok Hollandia jobbnak bizonyult, a magyar csapat számára marad az alsóház.

Tóth-Csabai Dóra gólja csak szépségtapasz volt

Magyarország 14-9-re kikapott Oroszországtól a női vízilabda Világliga szuperdöntőjének szerdai mérkőzésén.

Gerendás György: „Hiába az eredmény, jó úton járunk!”

Gerendás György szakmai igazgató és Bujka Barbara értékelték női pólósaink BVSC elleni bronzcsatáját - VIDEÓ!

Két Fradista készülhet a nyári válogatott tornákra

Kihirdette 18 fős keretét a magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya a nyári eseményekre.

Közel volt, de lemaradtunk a bronzról

A tavalyi évhez hasonlóan ismét negyedik helyen végzett az FTC-Telekom Waterpolo női csapata a bajnokságban.

Kié lesz a bronzérem?

Harmadik mérkőzés dönt a női vízilabda ob I bronzérméről, melyért a BVSC otthonában küzd meg az FTC-Telekom.