2019. március 9.
Szépen zártuk az alapszakaszt
Egy percig nem volt kérdéses az FTC-Telekom Waterpolo női csapatának győzelme Tatabányán, ahol 12-7-re nyert.

Ősszel technikai problémák miatt csak három negyedet játszott egymás ellen a Ferencváros női vízilabdacsapata a Tatabánya ellen a Népligetben, ám addigra egy 10-0-val el is döntöttük a meccset. Ezúttal idegenben sem hagytuk nyitva túl sokáig a három pont kérdését, hiszen a meccs elején Tóth-Csabai Dóra, Muzsnay Fanni és Pőcze Panna góljaival már 3-0-ra vezettünk. A tatabányaiak innen még felkapaszkodtak 3-2-re, de csak apró zavar volt ez az FTC védekezésében, a félidőre ugyanis már 7-4-es előnnyel fordulhattunk.

Ha bárkinek is kétségei lettek volna az újabb Fradi-győzelemben, akkor azokat végleg eloszlattuk a harmadik negyedben. Egy kapott gól mellett a Gerendás-Bujka-Illés-Huszti négyes találatával egy 4-1-es negyedet produkáltunk, így az utolsó játékrészt 11-5-ös állásról kezdtük.

Ekkora előny tudatában már nem erőltették a lányok a gólszerzést, de így is csak egyet tudott faragni hátrányán a Tatabánya, melyet végül 12-7-re győzött le a Ferencváros. Csapatunk ezzel befejezte szereplését az alapszakaszban, ahol 11 győzelem mellett egy döntetlent értünk el, illetve négyszer szenvedtünk vereséget. A folytatásban várhatóan az Eger csapatával mérkőzünk meg az elődöntőbe jutásért, de ez a forduló legvégén derül ki március 13-án.

NŐI VÍZILABDA OB I

Alapszakasz 18. forduló, 2019.03.09., szombat

Tatabányai Sportuszoda

RB Tatabánya – FTC-Telekom Waterpolo 7-12 (2-4, 2-3, 1-4, 2-1)

Gólszerzőink: Tóth-Csabai 3, Pőcze, Muzsnay 2-2, Hajdú 1, Gerendás 1, Illés 1, Huszti 1, Bujka 1

"
"

A szezon legfontosabb szakaszához értünk

A bajnoki elődöntőben a Dunaújváros ellen küzd meg az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem az alapszakasz zárómeccsén

Az FTC-Telekom Waterpolo női csapata 16-9-re nyert a BVSC ellen az alapszakasz utolsó fordulójában.

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.

Jön az alapszakasz utolsó idegenbeli meccse

Tíz napon belül másodszor is találkozik az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a Szegeddel.

A vége fölényes győzelem lett

Magabiztos, 15-10-es sikert aratott az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. kerületi TVE otthonában.

Már az elődöntőre hangolódunk

Szombat este 18 órakor a III.Kerületi TVE otthonába látogat a FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fiatalokkal a csapatban nyertünk a Népligetben

18-7-es magabiztos győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata a Szeged elleni bajnokin.