2020. március 11.
Szörnyű rajt után jött a Fradi-henger
Négygólos hátrányból felállva győzött 15-9-re az FTC-Telekom Waterpolo női csapata Szentesen.

Borzalmasan kezdődött női csapatunk számára a szentesi bajnoki, hiszen 1-1 után 5-1-re elléptek a hazaiak. A sokkoló első negyed után viszont feltámadt a Fradi és a víz alá döngölte ellenfelét, amelynek a következő két játékrészben tíz gólt lőtt, miközben egyet sem kapott! Hét játékosunk, Muzsnay, Tóth-Csabai, Illés, Gémes, Krénusz, Máté és Kövesdi is eredményes tudott lenni, így 11-5-ös vezetésről kezdtük az utolsó nyolc percet. Ott már nem történt nagy fordulat, négy-négy gól esett, de betalált többek között a felnőtteknél most debütáló 15 éves FTC-játékos, Török Dorina. A Fradi végül 15-9-re nyert a Szentesen és tovább küzd a bajnoki döntőt jelentő első két hely eléréséért.

Riválisaink közül többen is pontokat vesztettek szerda este. Az UVSE – Dunaújváros rangadón a hazaiak az utolsó két percben fordítottak és nyertek 11-10-ra, amivel elvették a vendégek veretlenségét, míg a BVSC 9-9-es döntetlent játszott Egerben.

A BAJNOKSÁG ÉLMEZŐNYE:

1.UVSE 13 meccs / 37 pont

2. FTC 14 meccs / 35 pont

3. BVSC 14 meccs / 32 pont

4. Dunaújváros 10 meccs / 27 pont

A következő fordulóban a Dunaújvárosnak lesz a legkönnyebb dolga, hiszen a Tatabányát fogadja, lesz viszont egy BVSC – UVSE meccs, a Fradi pedig az Egerrel játszik a Népligetben.

A meccset zárt kapuk mögött rendezik meg az FTC-MVM Sportközpontban! Részletek ITT

NŐI VÍZILABDA OB I

Alapszakasz 14. forduló, 2020.03.11. szerda

HUNGERIT SZENTES – FTC-TELEKOM WATERPOLO 9-15 (5-1, 0-7, 0-3, 4-4)

Gólszerzőink: Tóth-Csabai 3, Gémes 3, Illés A. 3, Muzsnay 2, Kövesdi, Máté, Krénusz, Török 1-1

"
"

Most jön csak a java

A OB I alapszakaszának utolsó mérkőzését a BVSC ellen fogja játszani az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.

Jön az alapszakasz utolsó idegenbeli meccse

Tíz napon belül másodszor is találkozik az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a Szegeddel.

A vége fölényes győzelem lett

Magabiztos, 15-10-es sikert aratott az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. kerületi TVE otthonában.

Már az elődöntőre hangolódunk

Szombat este 18 órakor a III.Kerületi TVE otthonába látogat a FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fiatalokkal a csapatban nyertünk a Népligetben

18-7-es magabiztos győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata a Szeged elleni bajnokin.