2019. március 13.
Tét az elődöntő
Szombaton már az elődöntőbe jutásért ugrik medencébe az FTC-Telekom Waterpolo női csapata a Népligetben.

Ma este véget ért a női vízilabda ob I alapszakasza, melyet a Ferencváros csapata negyedik helyen zárt azonos ponttal, mint a harmadik BVSC, ám csak az egymás elleni eredmények miatt bizonyultak jobbnak a zuglóiak (12-9, 8-8).

"

A tavalyi szezonban ugyanígy negyedik helyen végzett együttesünk az alapszakaszban, ám ezúttal nem csak a mögötte végzett csapatok ellen nyert, hanem a dobogósoktól is rabolt pontokat. Ugyan a címvédő UVSE-t csak megszorítani tudtuk (9-7, 12-9), de tavasszal a BVSC-vel már döntetlent játszottunk (8-8), a Dunaújvárost pedig remek játékkal győztük le 5-7-es hátrányból fordítva 10-8-ra.

Ezek az eredmények önbizalommal töltötték fel a lányokat, akik szombaton már az elődöntőbe jutásért játszanak. Az ellenfelünk – ahogy tavaly is – az Eger csapata lesz, mellyel az idei szezonban már ötször is találkoztunk és ezeken a meccseken négyszer mi kerültünk ki győztesen.

FTC – Eger 14-10 (2019.01.19.)

Mivel a rájátszásba minden csapat viszi magával az alapszakaszban elért egymás elleni eredményeket, ezért két győzelmünknek köszönhetően az FTC-Eger párharc 6-0-ról indul. Az a csapat jut az elődöntőbe, amelyik előbb éri el a hét pontot, így ha nyerne a Fradi szombaton, akkor biztosítaná helyét az elődöntőbe, ahol a címvédő UVSE várna rá.

Fölényes győzelem Szegeden

Készülve a bajnoki elődöntőre, magabiztosan nyertek női pólósaink 20-6-ra Szegeden.

Jön az alapszakasz utolsó idegenbeli meccse

Tíz napon belül másodszor is találkozik az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a Szegeddel.

A vége fölényes győzelem lett

Magabiztos, 15-10-es sikert aratott az FTC-Telekom női vízilabdacsapata a III. kerületi TVE otthonában.

Már az elődöntőre hangolódunk

Szombat este 18 órakor a III.Kerületi TVE otthonába látogat a FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Fiatalokkal a csapatban nyertünk a Népligetben

18-7-es magabiztos győzelmet aratott az FTC női vízilabdacsapata a Szeged elleni bajnokin.

Kezdődik az alapszakasz hajrája

Szerda este a Szegedet fogadja a Népligetben az FTC-Telekom női vízilabdacsapata.

Vereség az UVSE ellen

Női vízilabdacsapatunk 15-9-re kikapott az UVSE vendégeként.

Derbi az alapszakasz-győzelemért

A hatalmas csatát hozó novemberi Magyar Kupa-döntő után találkozik ismét az FTC és az UVSE.