2019. június 5.
Tóth-Csabai Dóra gólja csak szépségtapasz volt
Magyarország 14-9-re kikapott Oroszországtól a női vízilabda Világliga szuperdöntőjének szerdai mérkőzésén.

Az Egyesült Államok elleni keddi, 12-9-es vereség után a két fradista kerettagot, Csehó-Kovácsné Kasó Orsolyát és Tóth-Csabai Dórát is soraiban tudó házigazda együttesnek nem volt esélye az oroszok ellen a torna második játéknapján, a vendégek végig vezetve nyertek a Duna Arénában. Klubunk játékosa, Tóth-Csabai Dóra jegyezte a nemzeti csapat ötödik gólját a harmadik negyedben, ám akkor Oroszország már kilencnél járt (9-5).

Folytatás csütörtökön 18.30-tól Kanada ellen, pénteken pedig már egyenes kieséses rendszerben zajlik a küzdelem – a két csoport mind a nyolc csapata továbbjut, a csoportmeccsek csak a negyeddöntő párosításairól döntenek.

A nyitókép Illyés Tibor (MTI) fotója.

Rangos tornával készül a vb-re a női válogatott

Szerdától péntekig a magyar női vízilabda-válogatottnak szurkolhatunk a Margitszigeten. A belépés ingyenes.

Hatodik helyen zárt a válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott 12-7-re veszítette el utolsó Világliga-mérkőzését Ausztrália ellen.

Az ötödik helyért játszhat a női pólóválogatott

A Világliga szuperdöntőjének 5-8. helyéért zajló mérkőzésén Magyarország 15-14-re nyert a kínaiak ellen.

Tóth-Csabai gólt lőtt, vereség Hollandia ellen

Az Európa-bajnok Hollandia jobbnak bizonyult, a magyar csapat számára marad az alsóház.

Rajt vereséggel

A magyar női vízilabda-válogatott 12-9-re kikapott az Egyesült Államoktól.

Gerendás György: „Hiába az eredmény, jó úton járunk!”

Gerendás György szakmai igazgató és Bujka Barbara értékelték női pólósaink BVSC elleni bronzcsatáját - VIDEÓ!

Két Fradista készülhet a nyári válogatott tornákra

Kihirdette 18 fős keretét a magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya a nyári eseményekre.

Közel volt, de lemaradtunk a bronzról

A tavalyi évhez hasonlóan ismét negyedik helyen végzett az FTC-Telekom Waterpolo női csapata a bajnokságban.