2021. augusztus 27.
Fradistával a csapatban lett bronzérmes a válogatott
Atlétánk, Csóti Jusztina is tagja volt a rangos nemzetközi versenyen harmadik 4x100 méteres váltónak.

A Lantos Mihály Sportközpontban rendezték meg az atléták Magyar Nagydíjsorozatának újabb versenyét, amely a Continental Tour Bronze-sorozatának második magyarországi állomása volt. A viadal rangját mutatta, hogy több ismert világsztár látogatott Budapestre, így a ferencvárosi atléták rendkívül erős mezőnyben szerepelhettek.

Fradista szempontból a legjobb eredményt Csóti Jusztina és 4x100 méteres váltónk érte el, amely a harmadik lett. Csóti Jusztina (a képen balra) második emberként vitte a botot. A férfiak a negyedik helyen végeztek, ahol másik sprinterünk, Máté Tamás szintén másodikként futott.

Ami az egyéni versenyszámokat illeti. A 100 méteres síkfutásban a nőknél Csóti Jusztina az erősebb futamba került, ahol számos olimpiai- és világbajnoki érmessel kellett felvennie a harcot. Végül a hetedik helyen ért célba, míg a férfiaknál Kovács Dániel a 13. lett.

A 400 méteres gátfutásban Varga Dániel a harmadik legjobb magyarként 52.26-tal az ötödik helyen zárt és szintén ebben a pozícióban végzett Máté Tamás 200 méteren. Gerelyhajítónk, Herczeg György 69.48 méteres dobásával a hetedik helyen fejezte be a versenyt, míg szenior világcsúcstartó középtávfutónk, Kazi Tamás 1:51.09-cel nyolcadik lett 800 méteren. A Gyémánt Liga egyik elmaradt versenyét pótolta magyar bajnok diszkoszvetőnk, Huszák János, aki az olimpiai és világbajnokokkal teli mezőnyben 61.45 méteres dobással a nyolcadik helyen zárt.

Diszkoszvetés: 8. Huszák János
4x100 m: 4. Magyarország (FTC-tag: Máté Tamás)
NŐI
100 m: 7. Csóti Jusztina
4x100 m: 3. Magyarország „A” (FTC-tag: Csóti Jusztina)

Exkluzív riport a Fradi vb-hősének otthonából

Atlétánk, Molnár Attila Balatonfüreden tartott emlékezetes kirándulást a FradiMédia stábjának - VIDEÓ

Bronzérmek a korosztályos Dobó Magyar Bajnokságról

A Takács testvérek diszkoszvetésben állhattak fel a dobogó harmadik fokára.

Klasszisunk és tanítványa: fél év és már három ob-arany

Atlétánk, Solymári Máté edzéseit Kazi Tamás irányítja, a páros pedig remekelt az elmúlt hónapokban - VIDEÓ

Herczeg György kilencedik lett a Dobó Európa Kupán

Az FTC fiatal gerelyhajítója az A-döntőben volt érdekelt.

Molnár Attila ötödik a fedettpályás vb-n 400 méteren

Futó atlétánk kiválóan teljesített a glasgowi fedettpályás világbajnokságon.

Sas Sándor ezüstérmes lett az ob-n

A Fekvenyomó Magyar Bajnokságon remekelt sprotolónk.

Molnár országos csúccsal döntős a fedettpályás vb-n!

Atlétánk ott lesz a 400 méter fináléjában Glasgowban, méghozzá a harmadik legjobb idővel.

Molnár Attila elődöntős a fedettpályás vb-n

A Glasgowban zajló viadalon atlétánk 400 méteren futamgyőztesként jutott tovább.