2019. augusztus 31.
Három arany a Szuper Liga Döntő első napján
Diszkoszvetőnk legyőzte edzőjét, Kazi Tamás visszatért, Szabó László duplázott a rangos versenyen – VIDEÓ!

A hétvégén a Lantos Mihály Sportközpontban rendezik a 6. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntőt, amelyen szakosztályunk ismét népes csapattal indul. Az első nap legeredményesebb versenyzője Szabó László (a boritóképen jobbra) lett, aki új egyéni csúccsal, 2114 ponttal megnyerte a hárompróbát, 7.73 méterrel a távolugrást, míg 100 méteren harmadik lett. Diszkoszvetőnk, Huszák János (a kisképen középen) 61.14 méteres dobással megnyerte a számot, többek között edzőjét, az olimpiai ezüstérmes Kővágó Zoltánt is megelőzte.

A sérülése után visszatérő Kazi Tamás 1500 méteren, Galambos Tibor pedig távolugrásban szerzett ezüstérmet. A versenyek vasárnap 13.45-től folytatódnak.

6. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő, Budapest
FÉRFI
Hárompróba: 1. Szabó László (2114 pont, egyéni csúcs), 4. Berek András (1765 pont, egyéni csúcs)
10000 m: 4. Tokodi Dávid
100 m: 3. Szabó László, 7. Haufe Rajmund (10.88, egyéni csúcs)
Távolugrás: 6. Gődény Pálma

Valóra vált álom! 14 év után újra lesz fradista a vb-n!

Három, izgalommal teli hét után, edzése végén hívták a jó hírrel diszkoszvetőnket, Huszák Jánost – INTERJÚ!

Tizedik hely a Serdülő Csapatbajnokságon

A felnőtt CSB döntő mellett az atléták serdülő korosztályában is megtartották a Csapatbajnokságot.

A világbajnokság kapujában

Diszkoszvetőnk, Huszák János sorozatban négy versenyt nyert és a hét elején kiderül, ott lehet-e a dohai vb-n.

Nyolcadik helyen végeztünk a Csapatbajnokságon

Az FTC atlétái vasárnap is kitettek magukért és három versenyszámot is megnyertek a CSB-n.

Szabó László nyert, hatodikként várjuk a folytatást

Szombaton és vasárnap Székesfehérvár ad otthont az atlétikai csapatbajnokság fináléjának.

Galambos Tibor is arannyal zárt a Szuper Liga Döntőben

A budapesti 6. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő második napján négy fradista éremnek örülhettünk.

Tíz érem három rangos versenyen

Atlétika szakosztályunk utánpótlás sportolói három korosztályban is kiváló hétvégét zártak.

Kiváló eredmények Budapestről és Luxemburgból

Huszák János nemzetközi versenyen, utánpótlás atlétáink a junior bajnokságon álltak helyt az elmúlt hétvégén.