2021. szeptember 12.
Kazi Tamás érzelmes búcsúja, bajnoki címmel - VIDEÓ!
Történelmi sikerüket, a csapatbajnoki címet értékelték atlétáink, köztük a visszavonuló Kazi Tamás.

Fantasztikusan zárult az FTC számára a 2021-es Csapatbajnokság döntője. A székesfehérvári finálén a Fradi egyik legsikeresebb szakosztálya 376 ponttal, mindössze két egységgel előzte meg az MTK-UTE vegyes csapatát és története során először megnyerte a viadalt.

A 4x400 méteres váltó klasszis futónk, Kazi Tamás számára rendkívül eredményes pályafutása utolsó versenye volt. Szebben és tökéletesebben nem is alakulhatott volna a vége, ugyanis Tamás a váltó záró futójaként elsőként ért célba, ezzel pedig nem csak a versenyt, hanem a Csapatbajnokságot is megnyerte.

Történelmi siker: Csapatbajnok a Ferencváros!

Atlétika szakosztályunk története során először nyerte meg a Csapatbajnokságot.

Egy órán belül két távon is győzni tudott Máté Tamás

Az FTC csapata az ötödik helyen áll a csapatbajnokság első napját követően.

Két első hely zárásként a Szuper Liga Döntőjében

Atlétáink a szombat után vasárnap is remekeltek a budapesti versenyen.

Remekül kezdtük a 8. Atlétikai Magyar Szuper Ligát

Csóti Jusztina egyéni csúccsal aranyérmes, Máté Tamás a 100 méteren nyert aranya után 400-on ezüsttel zárt.

Fradistával a csapatban lett bronzérmes a válogatott

Atlétánk, Csóti Jusztina is tagja volt a rangos nemzetközi versenyen harmadik 4x100 méteres váltónak.

Négy sprintszámban is ferencvárosi siker született

Két-két női és férfi atlétánk is megnyerte futószámát. • Nyíregyházán távolugrásban is diadalmaskodtunk.

Két fradista is győzött a csehországi viadalon

Gerelyhajításban és hármasugrásban is ferencvárosi siker született a nemzetközi korosztályos viadalon.

Atlétáink verhetetlenek voltak a homokban

Ifjúsági korú atlétáink uralták a távol- és hármasugrás versenyszámát a Szekszárdon rendezett U18-as OB-n.